نقاشی‌های دیدنی

هنرمندی که گلبرگ‌ ها را به نقاشی‌هایی دیدنی تبدیل می کند

تصاویری از آثار هنرمندی که گلبرگ‌ها را به نقاشی‌های دیدنی تبدیل می کند این روزها در حالی مور توجه بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی قرار گرفته که این آثار توسط Bridget Beth Collins هنرمند اهل سیاتل و با الهام از طبیعت شکل گرفته اند. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید.

بریجت بث کالینز یک هنرمند گیاه شناس ، نویسنده ، نقاش و علاقمند به طبیعت است که معمولا همراه با سه فرزندش به پیاده روی می رود . او اغلب در هنگام پیاده روی  هر نوع شی جالبی که پیدا کند را جمع آوری کرده و سعی می کند از آنها آثار هنری خلق کند .

بریجت در مورد زندگی و آثارش می گوید :

من عاشق سفر و ماجراجویی هستم . دوست دارم وارد زمین هایی مملو از گلهای وحشی ، ماسه های خاکستری و آبشار های باتلاقی شوم و در آنها ماجراجویی کنم . اما در کنار همه این ها علاقه زیادی به هنر دارم . من معمولا تمامی آثار خود را با استفاده از علوفه ، گلها و برگ های مسیر پیاده روی خانه خودم می سازم و با همین روش در حقیقت  عشقم را به طبیعت ابراز می کنم .

بریجت بث کالینز چند سالی است که عکس هایی از آثارش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و این تصاویر محبوبت های زیادی نیز دارند . صفحه رسمی کالینز در اینستاگرام در آدرس @flora.forager حالا بیش از دویست هزار دنبال کننده دارد . همچنین او نقاشی‌های دیدنی خود را در وب سایت شخصی خود نیز به فروش گذاشته و هر کدام را به قیمت ۶۰ دلار تقریبا معادل دویست هزار تومان بفروش می رساند .

با هم در میهن پست نگاهی داریم به تصاویری از آثار هنرمندی که گلبرگ‌ها را به نقاشی‌های دیدنی تبدیل می کند

9 دیدگاه

  1. فوق العاده اس

  2. مادر و بچه عالیه

  3. واقعا حرف نداره

  4. خدای من عالیه

  5. عااااااالی

  6. برگ های پر پرنده ها بی نظیرن

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*