دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۲:۴۰

،به گزارش روزنامه گاردین انجمن افسران ارشد پلیس فاش کرد در جریان مسابقه انگلیس و اروگوئه در مرحله گروهی جام جهانی برزیل گوش…

،به گزارش روزنامه گاردین انجمن افسران ارشد پلیس فاش کرد
در جریان مسابقه انگلیس و اروگوئه در مرحله گروهی جام جهانی برزیل گوش یک هوادار انگلیسی توسط یک انگلیسی دیگر گاز گرفته و قسمتی از آن کنده شد.
 
این حادثه قبل از آن که لوئیس سوارس مهاجم اروگوئه و لیورپول به خاطر گاز گرفتن یک بازیکن ایتالیایی محروم شود، اتفاق افتاده است اما جزئیات این حمله به تازگی فاش شده است.
 
راشل باربر سرپرست ارشد پلیس انگلیس گفت: “ما مطلع شدیم که در جریان بازی اروگوئه در سائو پائولو حادثه ای رخ داده که منجر به گاز گرفته شدن بخشی از گوش یک هوادار توسط یکی دیگر از هواداران انگلستان شده است.
 
“بلافاصله پس، ما موفق شدیم با قربانی ارتباط برقرار کنیم و به او مشاوره داده و از او حمایت کنیم. روز پس از حمله، قربانی تصمیم گرفت به طور رسمی به پلیس محلی شکایت کند ، و آنها تحقیق خود را آغاز کردند.”
 
خانم باربر گفت، هنوز هیچ کس دستگیر نشده اما شاهدان عینی نام فردی را به عنوان متهم به پلیس ارائه کردند.
 
پلیس به محل مسابقه انگلستان مقابل کاستاریکا در بلو هوریزونته رفت به این امید که فرد مهاجم را در آنجا پیدا کند ،اما نتوانست.
یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “ما از وقوع یک حادثه در سائو پائولو در روز 19 ژوئن که یک تبعه انگلیس در آن دخیل است آگاه شدیم و کمک کنسولی ارائه کردیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.