سه شنبه، ۰۸ مهر ۹۳ - ۱۱:۲۹

سرپرست جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه اصفهان،…

سرپرست جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه اصفهان، مرتضی تیموری امروز (چهارشنبه) در نشست با مسئولان دانشگاه صنعتی اصفهان، اظهار کرد: تاکنون فعالیت‌های بسیاری در جهاددانشگاهی واحد صنعتی انجام شده که بخشی از آن را در نمایشگاه برپا شده در دانشگاه عرضه کردیم که حاصل زحمات چندین ساله جهاد است.

وی با بیان اینکه هویت فرهنگی جهاددانشگاهی تغییر نخواهد کرد، تصریح کرد: در بخش‌های آموزشی و فرهنگی فعالیت‌های بیشتری انجام خواهیم داد و حتی درصدد هستیم هم برای دانشگاه و هم مراکز آموزشی خدماتی را ارائه دهیم، اما اینکه چه کسانی خواهان بهره‌برداری از این خدمات هستند به نظر افراد بستگی دارد.

تیموری با بیان اینکه جهاددانشگاهی در بخش خصوصی چندین پروژه تحقیقاتی گرفته است، اظهار کرد: اعتقاد داریم که باید شان دانشگاه حفظ و فضایی ایجاد شود که همکاری بین دانشگاه صنعتی و جهاد دانشگاهی افزایش یابد.

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان اضافه کرد: می‌توانیم تعامل خوبی در حوزه‌های پژوهشی و خدمات تخصصی و… با دانشگاه داشته باشیم به طور کلی اگر افراد دانشگاه در کنار جهاد دانشگاهی قرار بگیرند پروژه‌های سنگین به نتیجه می‌رسد.

وی با بیان اینکه در حال آماده کردن تفاهم‌نامه‌ای هستیم تا بین دانشگاه صنعتی و جهاد دانشگاهی منعقد شود، گفت: باید بستری فراهم شود تا همکاری‌ها در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، خدماتی و…با دانشگاه صنعتی افزایش یابد.

تیموری تصریح کرد: در این تفاهمنامه مسائل فرهنگی و همچنین مسائل مربوط به خوابگاه‌ها دیده شده تا فضایی برای فعالیت‌های مشترک با دانشگاه صنعتی ایجاد شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *