یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۱۴

اميررضا خادم صبح امروز در گفت‌وگو با راديوورزش با اشاره به آخرين وضعيت تغييرات در باشگاه استقلال اظهار داشت: همانطور که قول داده…

اميررضا خادم صبح امروز در گفت‌وگو با راديوورزش با اشاره به آخرين وضعيت تغييرات در باشگاه استقلال اظهار داشت: همانطور که قول داده بوديم در ابتدا کار پرسپوليس را انجام داديم و خوشبختانه آنها مشغول فعاليت شدند.

از سوي ديگر کار استقلال و بررسي‌هايش را آغاز کرده‌ايم که در همين راستا ديشب تا ساعت 23 و 30 دقيقه درخصوص باشگاه استقلال برنامه‌هايي داشتم و پيگير بودم امروز هم همين هدف را دنبال خواهم کرد چون به مردم قول دادم و بايد به قولم وفادار باشم.

معاون وزير ورزش و جوانان و نماينده تام‌الاختيار وزارتخانه در امر خصوصي‌سازي دو باشگاه استقلال و پرسپوليس درخصوص حامي استقلال نيز گفت: با شرکت‌هاي خوبي به جمع‌بندي رسيديم ولي فکر مي‌کنم اسپانسر استقلال از لحاظ مالي شرايط مناسب‌تري نسبت به پرسپوليس داشته باشد البته درخصوص مديرعامل نفرات مدنظرمان را بررسي مي‌کنيم تا هيات مديره در مورد آنها تصميم بگيرد زيرا يک گروه بايد مديرعامل استقلال را انتخاب کنند. در پرسپوليس هم اين اتفاق افتاد و ما حالا تصميم داريم در استقلال هيات‌مديره‌اي را در نظر بگيريم که متفاوت نسبت به گذشته عمل کند و سياست‌هاي باشگاه را زير نظر داشته باشد فکر مي‌کنم تا پايان هفته قطعا اين تغييرات انجام شود.

خادم در پاسخ به اين سوال که آيا تغييرات گسترده و عمده خواهد بود گفت: تصور مي‌کنم همينطور باشد و تغييرات در هيات مديره باشگاه استقلال عمده و گسترده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.