سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۱۶

سوئيس و آرژانتين فردا شب در مرحله يک‌هشتم نهايي جام جهاني برابر هم به ميدان مي‌روند. اوتمار هيتسفلد سرمربي سوئيس پيش از ديدار…

سوئيس و آرژانتين فردا شب در مرحله يک‌هشتم نهايي جام جهاني برابر هم به ميدان مي‌روند.

اوتمار هيتسفلد سرمربي سوئيس پيش از ديدار تيمش برابر آرژانتين گفت: بازي سختي برابر آن‌ها داريم. تيمي که در بازي فردا شب کمتر اشتباه کند به موفقيت خواهد رسيد. تلاش ما اين است که بازي کم‌اشتباهي را به نمايش بگذاريم و در اين شرايط است که مي‌توانيم ستارگان آرژانتين را مهار کنيم.

سرمربي تيم ملي سوئيس درباره مهار ليونل مسي در بازي فردا گفت: من به اين موضوع فکر نمي‌کنم. من هم مثل خيلي از علاقه‌مندان فوتبال از بازي او لذت مي‌برم. البته غير از بازي فرداشب که هر کار خوبي در مستطيل سبز بکند مرا خوشحال نخواهد کرد.

سرمربي تيم ملي سوئيس در پايان گفت: آرژانتين تيم سازمان‌دهي شده‌اي است و در اين جام بازي‌هاي منظمي را انجام داده است. بازي کردن برابر آن‌ها کار آساني نيست. اين تيم ستاره‌هاي زيادي دارد که هر لحظه مي‌توانند خطرناک شوند و براي ما مشکل ايجاد کنند.

سوئيس که به عنوان تيم دوم گروه E به مرحله يک‌هشتم نهايي جام جهاني راه يافته است فردا شب ساعت20:30 به وقت ايران به مصاف آرژانتين مي‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.