چهارشنبه، ۱۷ شهریور ۹۵ - ۰۳:۰۹
حساب های مسدود توییتر

هکرها حساب های مسدود توییتر را باز کردند تا یک بار دیگر نشان دهند این شبکه اجتماعی بسیار ناامن بوده و راه نفوذ…

هکرها حساب های مسدود توییتر را باز کردند تا یک بار دیگر نشان دهند این شبکه اجتماعی بسیار ناامن بوده و راه نفوذ در آن برای هکرها خیلی سخت نیست . برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

همین چند ماه پیش بوده که هکرها با نفوذ به برخی سرور های توییتر رمز کاربران این شبکه را در دارک وب به فروش گذاشتند . حالا هم گرهی از هکرهای اسپانیایی موسوم به جوخه اسپانیا با نفوذ به توییتر اقدام به هک این شبکه اجتماعی کرده و بسیاری از حساب های مسدود توییتر و یا آنهایی که تعلیق بودند را در اختیار خود گرفتند . جالب است بدانید این گروه اعلام کرده اند که ما می توانیم هر حسابی را در توییتر هک کرده و یا کنترل آن را به دست بگیریم .

حساب هایی مانند  Hitler, @DarkNet, @1337 و @Hell  در توییتر وجود دارند که با اهداف غیر قانونی و یا حتی نژاد پرستانه فعال شده اند ، توییتر هم طبق قانون و قواعد خودش اقدام به بستن این حساب های کاربری کرده بود . اما حالا گروهی از هکرها که هدفشان فقط کسب درآمد از این اکانت ها است اقدام به باز کردن دوباره این اکانت ها کرده اند .

هکرها حساب های مسدود توییتر را باز کردند

 آنها حتی هیچ ترسی از بسته شدن دوباره این نوع حساب های کاربری ندارند و ادعا می کنند که به سادگی می توانند دوباره آنها را باز کنند. اما توییتر هم همچنان مانند قبل هیچ نوع واکنش رسمی به این نوع اخبار نشان نداده و صحبتی از آنها نمی کند . چنین رفتاری باعث بی اعتمادی کاربران به این شبکه اجتماعی پر طرفدار خواهد شد .

پیش از این هم حساب های کاربری که اسم های خاص و یا کوتاه داشتند در این شبکه هک شده و در دارک وب با قیمت های چند هزار دلاری به فروش می رفتند . در ادامه باید دید که نهایتا ماجراهای هک توییتر به کجا ختم خواهد شد .

[highlight]منبع : geekscorner[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.