چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۴۸

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری مازندران ، قرار است نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با محوریت کالاهای تولیدی…

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری مازندران ، قرار است نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با محوریت کالاهای تولیدی مازندران از فردا سی و یکم اردیبهشت تا سوم خرداد سال جاری در اقلیم کردستان عراق برپا شود.

یکصد شرکت تولیدی جمهوری اسلامی که عمده آنان از استان مازندرن هستند محصولات تولیدی خود را در نمایشگاه سلیمانیه عراق عرضه می کنند.

فرآورده های شیلاتی، کشاورزی و صنایع غذایی، مواد شیمیایی و سلولزی، خدمات فنی و مهندسی و مصالح ساختمانی، لوازم خانگی، ماشین آلات و قطعات صنعتی و صنایع دستی و گردشگری از جمله گروه های کالایی است که در این نمایشگاه عرضه می شود .

در برپایی نمایشگاه محصولات تولیدات مازندران ،استانداری ،سازمان صنعت ،معدن و تجارت مازندران و کنسولگری جمهوری اسلامی در سلیمانیه همکاری دارند.

همکاری ایران با اقلیم کردستان عراق در زمینه های صنعتی، معدنی ، امور درمانی، نفت ، گاز و پتروشیمی ، گردشگری ، بازرگانی ، کشاورزی ، خدمات فنی و مهندسی ، شیلات ، طیور ، صنایع دستی و دانش بنیان است.ک/1

2585/402

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.