پنجشنبه، ۰۲ مرداد ۹۹ - ۱۱:۲۶
واحد کماندویی بریتانیا

واحد کماندویی بریتانیا در حالی در نیروی دریایی سلطنتی این کشور تشکیل می شود که نام این واحد گروهان تهاجمی ونگارد است. در…

واحد کماندویی بریتانیا در حالی در نیروی دریایی سلطنتی این کشور تشکیل می شود که نام این واحد گروهان تهاجمی ونگارد است. در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا واحدی جدید به نام گروهان تهاجمی ونگارد کماندو نیروی ویژه دریایی سلطنتی تشکیل داده که از آخرین سلاح ها و تاکتیک های پیشرفته برای انجام عملیات در نقاط مختلف جهان استفاده خواهد کرد. این واحد جدید دارای ۱۵۰ سرباز از نیروهای ویژه دریایی و کماندوهای ارتش بوده و آموزش آن ها از پاییز امسال آغاز شده تا عملیات های خود را از سال آینده شروع کنند. این گروه زبده از پیشرفته ترین سلاح ها و تکنولوژی ها برخوردار خواهد بود.

واحد کماندویی بریتانیا

واحد کماندویی بریتانیا

در واقع این نیرو بخشی پیشرفته تر و مدرن سازی شده تر از کلاه سبزهاست و با سلاح ها و تاکتیک هایی آموزش خواهند دید که در سطحی بالاتر از آموزش های استاندارد کماندوها خواهد بود. مقامات نظامی بریتانیا این واحد جدید را نیرویی برای انجام عملیات و نبرد در عصر پویا و تکنولوژیکی جنگ ها دانسته اند. بر اساس گزارش نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا، کماندوهای این گروهان در دسته های کوچک و بسیار مجرب کار کرده و از توانایی بالایی در واکنش سریع به اتفاقات دارند، چه حملات کماندویی و چه کمک های بشردوستانه.

واحد کماندویی بریتانیا

واحد کماندویی بریتانیا

این واحد همچنین از یونیفرمی استفاده خواهد کرد که توسط کمپانی آمریکایی Crye Precision تولید شده، بسیار سبک و مقاوم بوده، سریع خشک شده و در مقایسه با نمونه های معمول کتانی-نایلونی قابل تنفس بیشتری دارد. ژنرال مت هولمز از نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا درباره این واحد کماندویی جدید چنین گفته است: «گروهان تهاجمی ونگارد در عصر نبردهای پویا و تکنولوژی محور، عملیات ها و نبردهای نیروهای ویژه دریایی سلطنتی و کماندوهای ارتش را هدایت و برای آن ها اطلاعات جمع آوری خواهد کرد. ما قصد داریم که چندین واحد فرعی از این نیروهای شبکه ای را به نقاط مختلف جهان اعزام کنیم، همراه با یک سری از توانمندی های پیچیده پیشرفته که همزمان با حمایت از شرکایمان، دشمنان را سردرگم سازند».

واحد کماندویی بریتانیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.