پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۱۰

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از واریز 300 هزار تومان از معوقات به حساب 450 هزار بازنشسته کشوری خبر داد. به گزارش اداره…

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از واریز 300 هزار تومان از معوقات به حساب 450 هزار بازنشسته کشوری خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وامور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام استاد مطهری و تبریک روز معلم به همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت به ویژه بازنشستگان فرهنگی اظهار داشت: صندوق بازنشستگی کشوری تاکنون در هشت مرحله حدود یک میلیون و 650 هزار تومان از مطالبات بازنشستگان مشمول کشوری را پرداخت کرده، و بر اساس آمارهای ارائه شده تاکنون معوقات نزدیک 350 هزار نفر از بازنشستگان به طور کامل تسویه شده و در نهمین مرحله نیز مطالبات 100 هزار نفر دیگر تسویه میشود.

وی افزود: صندوق بازنشستگی کشوری در انجام تعهداتش و تکالیفی که مجلس شورای اسلامی بر عهده این صندوق گذاشته به رغم شرایط نامناسب اقتصادی و رکود تورمی در جامعه در یک زمانبندی تعیین شده توانسته به خوبی این وظیفه قانونی را اجرا کند و به طور قطع تا پایان سال 1393 باقیمانده مطالبات بازنشستگان پرداخت خواهد شد.

عطاریان با اشاره به تدوین برنامه های حمایتی در حوزه های درمانی و ارائه تسهیلات رفاهی به بازنشستگان را از مهمترین برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و گفت: امسال میزان تسهیلات و خدمات رفاهی برای بازنشستگان کشوری 20 درصد افزایش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.