جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۳۶

به گزارش خبرگزاری مهر، ایراندخت عطاریان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدوالامقام استاد مطهری و تبریک روز معلم به همه تلاشگران عرصه تعلیم…

به گزارش خبرگزاری مهر، ایراندخت عطاریان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدوالامقام استاد مطهری و تبریک روز معلم به همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت به ویژه بازنشستگان فرهنگی، اظهار داشت. صندوق بازنشستگی کشوری تاکنون در 8 مرحله حدود یک میلیون و 650 هزار تومان از مطالبات بازنشستگان مشمول کشوری را پرداخت کرده است.

وی افزود: بر اساس آمارهای ارائه شده تاکنون معوقات نزدیک به 350 هزار نفر از بازنشستگان به طور کامل تسویه شده و در نهمین مرحله نیز مطالبات 100 هزار نفر دیگر تسویه می شود.

عطاریان ادامه داد: صندوق بازنشستگی کشوری در انجام تعهداتش و تکالیفی که مجلس شورای اسلامی بر عهده این صندوق گذاشته به رغم شرایط نامناسب اقتصادی و رکود تورمی در جامعه در یک زمانبندی تعیین شده توانسته به خوبی این وظیفه قانونی را اجرا کند و به طور قطع تا پایان سال 1393 باقیمانده مطالبات بازنشستگان پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به تدوین برنامه های حمایتی در حوزه های درمانی، ارائه تسهیلات رفاهی به بازنشستگان را از مهمترین برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و گفت: امسال میزان تسهیلات و خدمات رفاهی برای بازنشستگان کشوری 20 درصد افزایش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *