شنبه، ۰۱ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۹

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: یک دستگاه تانکر حامل سوخت بنزین سوپر در جاده مخصوص تهران به کرج در محدوده استان البرز…

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: یک دستگاه تانکر حامل سوخت بنزین سوپر در جاده مخصوص تهران به کرج در محدوده استان البرز (حوالی شهرگرمدره) واژگون شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ابوالقاسم باقری با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی واژگونی تانکر حامل بنزین سوپر در جاده مخصوص تهران به کرج حوالی ساعت پنج صبح امروز شنبه(یک شهریور) در محدوده البرز، وظیفه شناسی مأموران و رانندگان جلوی فاجعه را گرفت.

وی افزود: همچنین نیروهای امدادی اعم از سازمان آتش‌نشانی گرمدره، شرکت فرآورده‌های نفتی، نیروی انتظامی، جمعیت هلال احمر، راه و ترابری و سایر دستگاه‌های اجرایی تلاش کردند با استفاده از امکانات موجود، اقدامات پیشگیرانه از حوادث احتمالی ناشی از این حادثه را انجام دهند.

باقری خاطرنشان کرد: تانکر حامل سوخت بنزین سوپر در جاده مخصوص تهران به کرج در محدوده استان البرز از مسیر خارج و ضمن عبور از لاین جنوبی به دیواره برخورد می‌کند که خوشبختانه نه با خودرویی برخورد داشته و به سوخت تانگر هم آسیبی نرسیده بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز در پایان گفت: سوخت توسط شرکت فرآورده‌های نفتی استان البرز تخلیه و به مقصد حمل شد.

خبرگزاری ایسنا

خبرنگار: 1

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *