چهارشنبه، ۱۹ شهریور ۹۳ - ۱۱:۱۶

رئیس جمعیت هلال‌احمر طبس از امدادرسانی امدادگران پایگاه امداد و نجات جاده‌ای طبس به 11حادثه‌دیده در تصادف رانندگی خبر داد. به گزارش گروه…

رئیس جمعیت هلال‌احمر طبس از امدادرسانی امدادگران پایگاه امداد و نجات جاده‌ای طبس به 11حادثه‌دیده در تصادف رانندگی خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی، به نقل از روابط‌ عمومی جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی، «حسینعلی فخاری» گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی، یک دستگاه سواری پراید و یک دستگاه سورای ریو در کیلومتر 115محور «طبس – یزد» 11 نفر دچار حادثه شدند.

وی ادامه داد: طبق تماس تلفنی آتش‌نشانی با پایگاه شهری جمعیت هلال‌احمر شهرستان طبس، عوامل امدادی این پایگاه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر طبس با اشاره به حضور یک دستگاه آمبولانس، 2 نفر از نجات‌گران داوطلب و یک نجات‌گر کادر پایگاه شهری در محل این حادثه گفت: شمار کل افراد حادثه‌دیده در این تصادف 11 نفر بوده که 6 نفر از آن‌ها دچار مصدومیت شده بودند.

فخاری خاطرنشان کرد: به علت واژگونی تریلی پس از تصادف محور فوق مسدود شد و خودروهای عبوری به راه‌های انحرافی برای تردد هدایت شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.