چهارشنبه، ۰۵ شهریور ۹۳ - ۰۳:۱۳

واژگونی تراکتور در محور ورزقان- خاورانا راه روستایی لیجین، منجر به مرگ کودک دو ساله شد و چهار نفر دیگر را راهی بیمارستان…

واژگونی تراکتور در محور ورزقان- خاورانا راه روستایی لیجین، منجر به مرگ کودک دو ساله شد و چهار نفر دیگر را راهی بیمارستان کرد.

حبیب حسینقلی‌زاده‌مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه این حادثه در ساعت 11:10 امروز به وقوع پیوست گفت: یک کودک دو ساله در این حادثه در دم جان باخت و سه زن و یک مرد راهی بیمارستان شدند.

وی گفت: بی‌احتیاطی در استفاده از این دستگاه و روباز و سنگین بودن آن منجر به فوت استفاده‌کنندگان از آن می‌شود یا صدمات غیر قابل جبرانی به سرنشینان وارد می‌کند.

به گفته حسینقلی‌زاده، وجود روستاهای حاشیه جاده، وجود اراضی کشاورزی در حاشیه راه‌های اصلی و فرعی، تردد انواع اداوات کشاورزی در حاشیه راه‌های خلاف جهت، مجهز نبودن به علائم هشداردهنده مانند مثلت خطر شب رنگ و حرکت با چراغ خاموش … از جمله عواملی است که در وقوع تصادف تراکتور تاثیر بسزایی دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *