سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۶

روزگذشته بر اثر واژگونی یکدستگاه وانت حامل دانش‌آموزان در قلعه گنج استان کرمان 3 دانش‌آموز جان باختند و 3 تن دیگر مجروح و…

روزگذشته بر اثر واژگونی یکدستگاه وانت حامل دانش‌آموزان در قلعه گنج استان کرمان 3 دانش‌آموز جان باختند و 3 تن دیگر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کویر، برابر اعلام مرکز فرماندهی و کنترل پلیس کرمان، ساعت 16 و 30 دقیقه روز دوشنبه یکی از اهالی روستای آزادشهر شهرستان قلعه گنج با پلیس تماس گرفته و یک مورد تصادف منجر به فوت را گزارش کرد.

در پی این تماس بلافاصله تیم‌های گشت انتظامی و پلیس‌راه به همراه تیم‌های امداد و نجات به صحنه اعزام شدند.

در بررسی صحنه تصادف از سوی پلیس مشخص شد یک دستگاه خودرو پیکان وانت به رانندگی فردی 35 ساله در حالی که تعدادی مسافر دانش‌آموز در قسمت بار خودرو سوار کرده و از طرف کهنوج به سمت قلعه‌گنج در حال حرکت بوده از مسیر منحرف و واژگون شد.

بر اثر این حادثه، «یونس چلیپا» فرزند محمد 15 ساله، «علیرضا چلیپا» فرزند رضا 16 ساله حین انتقال و «دانیال غلامی» فرزند اسحاق 15 ساله در بیمارستان جان باختند.

این گزارش حاکیست در این واژگونی،«یونس پیش‌بین» فرزند ناصر 15 ساله، «مظاهر محمودی» فرزند پیرداد 14 ساله و «شهرام غلامی» فرزند ابراهیم 16ساله نیز در این حادثه مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

کارشناس تصادفات ناتوانی راننده در کنترل خودرو را علت وقوع این حادثه اعلام کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.