جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۴

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه العالم؛  محمد مرسی که از حدود یک سال پیش پس از بازداشت و…

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه العالم؛  محمد مرسی که از حدود یک سال پیش پس از بازداشت و به زندان افتادن، حساب کاربری خود را در تویتر متوقف کرده بود، فعالیت خود را در این شبکه اجتماعی از سر گرفت و در واکنش به ریاست جمهوری عبدالفتاح السیسی ضمن حمله به وی نوشت: مردم مصر با آگاهی خود با رسیدن رهبر کودتا به منصب ریاست جمهوری مخالفت کردند و با هشیاری به بازیگران کودتا سیلی زدند و پیشانی آن‌ها را به خاک مالیدند.
 
اشاره مرسی به مشارکت ضعیف مردم مصر در انتخابات ریاست جمهوری مصر و تحریم انتخابات از سوی حامیان اخوان المسلمین است.
 
مرسی در این پیام ضمن این که از حامیان خود خواست تا همواره متحد باشند و از تفرقه بپرهزند، گفت: ملت های آزاد جهان رژیم کودتای مجرم را به علت ادامه داشتن انقلاب به رسمیت نمی شناسند.
 
رئیس جمهور معزول مصر خطاب به هواداران خود گفت: می دانم که راه دشوار است اما به اصالت شما و عادلانه بودن انقلابتان ایمان و به یاری خداوند اعتماد دارم.
 
مرسی در پایان نوشت: خدا را گواه می گیرم که من از هیچ تلاشی برای مقابله با فساد و قانون شکنی ها دریغ نکرده بودم و گاهی درست عمل کرده و گاهی اشتباه کردم؛ اما در امانت خیانت نکردم.
 
عبدالفتاح السیسی فرمانده کل اسبق ارتش مصر در انتخابات ریاست جمهوری اخیر این کشور با اختلاف فاحش، رقیب خود را شکست داد و پیروز شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.