پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۷

تابناک: عضو شورای نظارت بر عملکرد صدا و سیما٬ از بررسی محتوای فیلم هفت سنگ در روزهای آینده خبر داد و گفت:‌ با…

تابناک: عضو شورای نظارت بر عملکرد صدا و سیما٬ از بررسی محتوای فیلم هفت سنگ در روزهای آینده خبر داد و گفت:‌ با توجه به کمبود بودجه صداو سیما کسب درآمد میلیونی از پخش تبلیغات ضروری است.

مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس) نوشت: رمضانعلی شجاعی‌کیاسری٬ عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با یادآوری کسب درآمد 200 میلیارد تومانی صدا و سیما از پخش 3 بازی ایران درجام‌جهانی برزیل٬‌ گفت: با توجه به کمبود شدید بودجه صدا و سیما کسب چنین درآمدی نیز از طریق پخش تبلیغات و آگهی در لابه لای مسابقات فوتبال باز هم نمی‌تواند نیازهای رسانه ملی را پاسخ بگوید.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه با توجه به کمبود منابع مالی در رسانه ملی عملکرد این مجموعه مطلوب بوده است٬‌ افزود:‌ تولیدات صدا و سیما با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد مناسب است٬ البته نظارت بر آن نیز به صورت مستمر صورت می‌گیرد.
 
وی با یادآوری تزریق اعتبارات ناکافی از سوی دولت به صدا و سیما ادامه داد:‌ دولت صدا و سیما را مجاز به کسب درآمد از طریق تبلیغات کرده تا به این ترتیب رسانه ملی بتواند کمبود بودجه خود را جبران کند.
 
این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه انتقادات وارده به تولیدات صدا و سیما قابل بررسی است٬ گفت: تمامی تولیدات صدا و سیما از سوی شورای نظارت بر عملکرد رسانه ملی رصد شده و با هر نوع تخلفی برخورد صورت می‌گیرد.
 
وی با یادآوری انتقادات وارده به محتوای فیلم هفت سنگ که در حال حاضر بعد از افطار از رسانه ملی پخش می‌شود٬ افزود: ادعای شبیه سازی این فیلم از فیلمی که در شبکه آمریکایی پخش شده جای تامل داشته و باید مورد بررسی واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.