پنجشنبه، ۱۴ اسفند ۹۳ - ۰۵:۰۵

به گزارش میهن پست – امیر قلعه‌نویی در واکنش به صحبت های اخیر فتح‌الله‌زاده واکنش نشان داد . سرمربی تیم فوتبال استقلال با…

به گزارش میهن پست – امیر قلعه‌نویی در واکنش به صحبت های اخیر فتح‌الله‌زاده واکنش نشان داد .

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه برای این تیم کیسه ندوخته‌‌، گفت: صحبت‌های فتح‌الله‌زاده که مدیری کاربلد است، در این شرایط درست نبود و او به احترام هواداران نباید این حرف‌‎ها را بیان می‌کرد.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت مسجدسلیمان که ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه امروز در محل سازمان لیگ برگزار شد، در خصوص این بازی ضمن بیان مطلب فوق گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد، نفت مسجدسلیمان از تیم‌های خوب لیگ است که فوتبال را با برنامه و نظم ارائه می‌دهد که باید از این تیم‌ها ترسید. آنها یک مربی جوان و خوشفکر دارند که به خوبی تیمش را در زمین اداره می‌کند.

وی افزود: ما هم استقلال هستیم و شرایط بازی‌‎‌های‌مان نسبت به نیم فصل نخست بهتر شده اما هنوز با ایده‌آل‌‎ها فاصله داریم. اینکه ۲ هفته یکبار بازی می‌کنیم، روی تیم ما تاثیر گذاشته است زیرا در شرایط مسابقه قرار نمی‌گیریم. البته امیدوارم فردا با یک بازی خوب، بتوانیم نفت مسجدسلمان را ببریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران اضافه کرد: از تماشاگران می‌خواهیم به ورزشگاه آمده و تیم را کمک کنند زیرا طبیعتا به آنها نیاز داریم. استقلال با حمایت تماشاگران خود می‌تواند روزهای بهتری را پیش رو داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه استقلال امروز شرایط خوبی دارد، تاکید کرد: امروز روح معرفتی به استقلال اضافه شده و بازیکنان با معرفت کار می‌کنند. این موضوع به ما امیدواری می‌دهد تا در هفته‌های بعدی نتایج بهتری را کسب کنیم. قطعا نشاط و معرفتی که در تیم ایجاد شده، می‌تواند به موفقیت استقلال کمک کند.

به نقل از مهر ، قلعه‌نویی اضافه کرد: از بازیکنان تیم متشکرم که در این مدت با توجه به مشکلات موجود، با تمام توان بازی کردند. امروز در تیم معرفتی ایجاد شده که قابل تحسین است، هر چند در گذشته فضا برای خیلی از مسائل مناسب نبود اما در حال حاضر شرایط خوبی داریم.

وی در مورد اینکه در این مسابقه به دلیل مصدومیت یا محرومیت بازیکنی را در اختیار ندارد، یادآور شد: هاشم بیک‌زاده و کرار جاسم را در اختیار نداریم، هرچند مصدومیت یعقوب کریمی برطرف شده اما سایر نفرات تیم مشکلی ندارند. البته ما دو بازیکن محروم داریم که خودمان هنوز دلیل محرومیت آنها را نمی‌دانیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در مورد احتمال تغییر زمان دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر و برگزاری آنها در روز ۱۴ فرودین‌ماه خاطرنشان کرد: هرچه به صلاح فوتبال ایران است را قبول می‌کنیم. امیدوارم این مساله برای تیم‌های ما در لیگ قهرمانان آسیا و تیم ملی موثر باشد. البته مشابه این مساله سال پیش برای تیم استقلال رخ داد و ما پیش از سفر به تایلند، درخواست تعویق دیدارمان با ذوب‌آهن را داشتیم که چنین اتفاقی رخ نداد.

وی در مورد تحول تیمش در نیم فصل دوم و کسب نتایج خوب این تیم در بازی‌های اخیر تاکید کرد: ابتدا لطف عنایت خداوند و سپس اینکه بازیکنان به یکسری مسائل پی برده و با تمام توان به میدان می‌روند. در نیم فصل نخست خوب بودیم اما روی اشتباه فردی، گل‌هایی را دریافت کردیم.

قلعه‌نویی در این خصوص اضافه کرد: در تعطیلات نیم فصل ۴ بازیکن بزرگ را به استقلال بازگرداندیم که این بازیکنان واقعا بزرگ بوده و سیاه باز نبودند. معرفت در تیم ما وجود دارد و به تیم بازگشته است. ما توانستیم اختلاف‌مان را با تیم‌های صدرنشین کم کرده ولی هنوز به استقلال ایده‌آل نرسیدیم.

وی در خصوص زمان بازگشت جاسم کرار به تمرینات استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه فضایی علیه کرار ایجاد شده و برخی موضع‌گیری‌های به اشتباه انجام شده است. مگر برای اولین بار است که همچنین اتفاقی در فوتبال‌مان می‌افتد. من کار او را تایید نمی‌کنم اما کرار بابت صحبت‌هایی که انجام داد، معذرت‌خواهی کرد اما چرا برخی‌ها نمی‌خواهند این موضوع را رها کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: با کرار به موقع برخورد می‌کنیم. امروز هم استقلال و خود کرار بابت این موضوع ناراحت هستند اما برخی رفتارها که پس از این اتفاق با کرار اتفاق افتاد نه قانونمند بود، نه فنی. کرار ۴ جلسه محروم شد اما او را تا پیش از این دو جلسه محروم کرده بودند. من در رابطه با این موضوع با فراز کمالوند صحبت کردم اما به ما گفتند برخی مسائل نباید اتفاق بیفتد.

وی در ادامه تصریح کرد: چرا پنجشنبه به ما این حکم را اعلام کردند. کرار از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی نبود و به شمال سفر کرده بود اما این حکم را تعلیق کردند و ما کرار را به سختی پیدا کردیم و در فاصله چند ساعت او را به تبریز ببریم. این اشتباه من بود که از کرار استفاده کردم و اگر به اندازه کافی یار داشتم، او را به تبریز نمی‌بردم. به ما گفتند حکمش را فعلا تعلیق کردند اما از ۲ جلسه محرومیتش را تشدید کردند و به ۴ جلسه رساندند.

قلعه‌نویی همچنین به نکته جالب توجهی اشاره کرد: مسجد سلیمان در ۶۵ مسئله در ایران اولین بوده اما من هم چندین اولین را در بازی با تیم نفت مسجدسلیمان تجربه می‌کنم. محرومیت‌‌های این چنینی و چیزهای دیگر.

وی در ادامه در خصوص حاشیه‌های چند روز اخیر که بین او و فتح‌الله‌زاده اتفاق افتاده، خاطرنشان کرد: بالاخره این حاشیه‌ها بی‌تاثیر نبوده و از قبل برنامه‌ریزی شده بود. من نمی‌دانم چرا وقتی استقلال نتیجه می‌گیرد، شدت این فشارها بیشتر می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: فتح‌الله‌زاده مدیر کاربلدی است که برای استقلال زحمت کشیده، اما مصاحبه‌های او و دوستانش در این شرایط اصلا صحیح نبود. کسی که استقلال و مردم را دوست داشته باشد، به احترام هواداران این تیم نباید این حرف‌‎ها را بزند. من از همین‌جا اعلام می‌کنم آقای فتح‌الله‌زاده هر چه دوست دارد، بگوید.

وی در خصوص صحبت‌های افشارزاده هم پس از این اتفاقات اظهار کرد: انتظار حمایت ندارم و اگر قرار به مبارزه باشد، خودم به تنهایی این کار را انجام می‌دهم و حرف‌های حق را می‌زنم. هر کاری انجام می‌دهم، برای استقلال و هواداران این تیم است و برای استقلال کیسه ندوخته‌‌ام. در گذشته پیشنهادات بهتری به من شده بود اما چه در دسته سوم، چه زمانی که استقال سیزدهم و چه پانزدهم لیگ بود، برای این تیم از خیلی چیزها گذشتم و برای موفقیت تیم زحمت کشیدم.

قلعه‌نویی ادامه داد: دو تن از دوستانم نزدیک به یک میلیارد برای استقلال و کمپ ناصر حجازی خرج کرده‌اند. من همیشه و در همه حال به فکر استقلال هستم. آقای فتح‌الله‌زاده هم برای این تیم زحمت کشیده‌ و از دوستان خوب ما هستند، اما این صحبت‌ها در چنین شرایطی اصلا درست نبود.

وی در خصوص اینکه چند حریف اصلی این تیم برای قهرمانی در لیگ، در لیگ قهرمانان آسیا درگیر هستند و آیا این مساله به سود استقلال است یا خیر؟، یادآور شد: نگاه متفاوتی به این مساله داریم. نگاه اول حضور در لیگ قهرمانان آسیاست اما مشکلاتی برای ما وجود دارد. مسابقات آسیا در حالی برگزار می‌شود که ما از مسابقات دور هستیم و وقفه بین بازی‌های ما می‌افتد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان گفت: الان تعطیل بوده و از فضای مسابقه دور هستیم که این مساله هم ممکن است به ضررمان باشد. این در حالی است که پارسال هم ما وضعیت مشابه این داشتیم اما برای ما، بازی‌ها را عقب نینداختند.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و نفت مسجدسلیمان از هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های کشور، از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه فردا جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *