چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۴

سخنگوی دولت گفت:هر وقت بررسی داده‌های مردم تمام شود و برسیم به اینکه کسی مستحق دریافت یارانه نیست، خودمان حذفش می‌کنیم. به گزارش…

سخنگوی دولت گفت:هر وقت بررسی داده‌های مردم تمام شود و برسیم به اینکه کسی مستحق دریافت یارانه نیست، خودمان حذفش می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران اظهارداشت: برای مناطق سیل‌زده شمال 110 میلیارد تومان به صورت اعتبارات و تسهیلات در نظر گرفته شد.

وی افزود: برای مازندران 32 میلیارد  تومان و برای گیلان 21 میلیارد تومان کمک بلاعوض در نظر گرفته شده است و باقی کمک‌ها نیز به صورت تسهیلات پرداخت می‌شود.

نوبخت ادامه داد: پرداخت وام‌های قبلی سیل‌زدگان تا 3 ماه به تعویق افتاد و جرائم دیرکردها بخشیده شد.

وی با انتقاد از پیگیری خبرنگاران در خصوص یارانه‌بگیرها گفت: هر وقت سخن از حذف اقشار پردرآمد می‌کنیم، اقشار کم‌درآمد دچار استرس می‌شوند؛ نمی‌خواهیم شتابزده عمل کنیم، لازم نیست مدام در شیپور کنیم.

سخنگوی دولت با اعلام این خبر که یارانه خردادماه امشب واریز می‌شود اظهار داشت: هر وقت بررسی داده‌های مردم تمام شود و برسیم به اینکه کسی مستحق دریافت یارانه نیست، خودمان حذفش می‌کنیم.

وی با بیان اینکه دولت معتقد است خودروسازها باید کیفیت محصولاتشان را افزایش دهند نه اینکه هر روز از افزایش قیمت خبر دهند گفت: شورای رقابت شاید نیازی نمی‌بیند که قیمت جدید برای خودروها اعلام کند.

نوبخت در واکنش به اظهارات مشاور معنوی اوباما گفت: مطمئن باشید اگر مساله و یا پیامی از سوی رئیس‌جمهور باشد، خودمان اعلام می‌کنیم و نیازی به پنهان‌کاری نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.