جمعه، ۰۴ مهر ۹۳ - ۰۲:۵۸

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 956 هکتار از اراضی کشاورزی برای احداث طرح‎های صنعتی به متقاضیان واگذار شده است. به…

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 956 هکتار از اراضی کشاورزی برای احداث طرح‎های صنعتی به متقاضیان واگذار شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان، «صیداحمد مرادی» در نخستین جلسه‌ی ستاد پیشگیری و مقابله با زمین‎خواری، افزود: حفاظت از اراضی ملی بخش عظیمی از وظایف ما را به خود اختصاص می‎دهد اما متأسفانه کمبود اعتبارات و نیروی انسانی فعالیت ما را محدود کرده‎اند.

وی با بیان اینکه 956 هکتار از اراضی استان بمنظور ایجاد و راه‎اندازی 115 طرح صنعتی به متقاضیان واگذار شده است، خاطرنشان کرد: از سال 82 تاکنون 150 فقره زمین با مساحتی معادل 4321 هکتار برای توسعه‌ی باغ‌ها دراستان واگذار شده است.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان یادآور شد: امسال به 143 مورد از این طرح‎ها اخطار داده شد تا زمین‎های واگذار شده را هر چه سریع‌تر فعال کنند.

مرادی با بیان اینکه شمار موارد استرداد اراضی 59 مورد بود و با پیگیری‎ها، 98 مورد فسق قرارداد شدند، تصریح کرد: هم‌چنین برای 89 طرح مهلت سه ساله‎ای برای تعیین تکلیف تعیین شده است که در غیر این‎صورت قراردادهای زمین‎های واگذار شده فسق می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *