دوشنبه، ۳۱ شهریور ۹۳ - ۰۲:۱۷

استاندار خراسان شمالی گفت: وحدت مهم‌ترین مولفه در پیروزی جنگ هشت سال دفاع مقدس بود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی،…

استاندار خراسان شمالی گفت: وحدت مهم‌ترین مولفه در پیروزی جنگ هشت سال دفاع مقدس بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی، سید علی اکبر پرویزی در مراسم رژه که در بجنورد برگزار شد، افزود: اگر حمایت ملت، حضور مقتدرانه بسیج، دفاع جانانه ارتش و مدیریت امام(ره) نبود، معلوم نبود که هم اکنون ما چه وضعیتی داشتیم و به طور قطع وضعیت ما بدتر از افغانستان و عراق کنونی بود.

وی ادامه داد: طی این جنگ دشمن نیامده بود که با ما زندگی کند، بلکه برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی آمده بود و شرق و غرب نیز برای رسیدن به این هدف با یکدیگر متحد شده بودند.

پرویزی اظهار کرد: مسئولان مدیون شهامت و رشادت‌های جانانه ملت ایران هستند و باید قدردان این اتحاد و یکپارچگی باشیم.

وی توضیح داد: طی هشت سال دفاع مقدس بسیاری از رشادت‌ها و حمایت‌ها چه در خط مقدم و چه در پشت جبهه اتفاق افتاد، اما به دلیل نبود امکانات به ثبت و ضبط نرسیده است تا در حال حاضر به نسل جوان ارائه شود.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به حضور گروه تروریستی داعش در عراق بیان کرد: تعداد زیادی از نیروهای این گروه متعلق به نیروهای صدام بوده است و جنایت‌های فراوانی را در هویزه، کردستان، ایلام و کرمانشاه انجام دادند.

وی گفت: این افراد سرکرده داعش هستند و در حال گرفتن انتقام از شیعیان این کشور به دلیل عدم حمایت آن‌ها از صدام هستند.

پرویزی خاطرنشان کرد: اگر این افراد به کشور ایران راه پیدا کنند، برای گرفتن انتقام جنایت‌های عمیق تری نسبت به کشور عراق انجام خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین اتحاد بین مردم و قوا و رهبری مقام معظم رهبری موجب افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *