پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۲

تیم ملی فوتبال با شکست ۱-۳ برابر بوسنی با جام‌جهانی فوتبال خداحافظی کرد تا رویایی مردم ایران در ایستگاه سوم برزیل ۲۰۱۴ متوقف…

«متخصص سیستم‌های دفاعی» امشب برای شکار اژدها می‌رودتیم ملی فوتبال با شکست ۱-۳ برابر بوسنی با جام‌جهانی فوتبال خداحافظی کرد تا رویایی مردم ایران در ایستگاه سوم برزیل ۲۰۱۴ متوقف شود.

به گزارش «تابناک»، تنها یک هفته رویایی کافی بود تا نظر مردم ایران نسبت به فوتبال ملی‌شان تغییر کند و همه به تیمی که قرار بود «کیسه گل» شود، امید صعود ببندند؛ اما امروز روز تیم ملی ایران نبود. بر خلاف دو بازی پیشین که ما به معنی واقعی کلمه یک تیم بودیم، در بازی امشب شتاب‌زده و پر هیجان بودیم و نتوانستیم وظایف دفاعی و هجومی تیممان را به خوبی انجام دهیم و در حالی که این شانس را داشتیم تا با پیروزی برابر بوسنی، حضور در یک هشتم نهایی را تجربه کنیم، از دور رقابت‌ها حذف شدیم.

بنا بر این گزارش، در چهار دوره حضور ایران در جام‌های جهانی ۱۹۹۸ همچنان با یک پیروزی برابر آمریکا، بهترین نتیجه ما روی کاغذ به شمار می‌رود؛ اما همه آن‌هایی که تیم ۲۰۱۴ و بازی با آرژانتین را دیدند، می‌دانند ما جسورانه‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین نمایشمان را برابر آرژانتین ارائه دادیم؛ حیف که نتوانستیم امشب بازی خوب برابر آرژانتین را تکرار کنیم.

ایران و بوسنی؛ فینال جام‌جهانی برای ایران آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.