پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۴

به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران، محمد زندوکیلی صبح امروز در حاشیه همایش ورزش همگانی به مناسبت هفته جوان اظهار کرد: ورزش یکی…

به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران، محمد زندوکیلی صبح امروز در حاشیه همایش ورزش همگانی به مناسبت هفته جوان اظهار کرد: ورزش یکی از نیازها و ضروریات جامعه است و مردان و زنان جامعه برای سلامت جسم و روح خود باید به ورزش توجه بیشتری کنند.

وی عنوان کرد: هیئت ورزش‌های همگانی پنجشنبه هر هفته، همایش‌های ورزش صبحگاهی را به میزبانی یکی از دستگاه‌ها، سازمان‌های دولتی و یا بخش خصوصی برگزار می‌کند.

مسئول کمیته ورزش صبحگاهی هیئت ورزش‌های همگانی استان کرمان افزود: این همایش از ساعت 5:30 صبح آغاز می‌شود و علاقه‌مندان پس از حضور در صفوف منظم مدتی را به پیاده‌روی و گرم کردن خود اختصاص می‌دهند و پس از آن ورزش‌های ایروبیک و باستانی از سوی ورزشکاران و علاقه‌مندان انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از اینکه برنامه ورزشی به اتمام رسید‌، میزبان برنامه دقایقی برای میهمانان و علاقه‌مندان ‌سخنرانی می‌کند و پس از آن نیز مراسم قرعه‌کشی و اهدای جوائز صورت می‌پذیرد.

زندوکیلی با اشاره به اینکه ورزش همگانی نیاز و لازمه توسعه سلامت و نشاط در جامعه است‌، گفت: امیدوارم بتوانیم با همکاری انجمن ورزشی صبح و ورزش و هیئت همگانی برگزاری برنامه‌های ورزش همگانی در شهر و شهرستان‌های استان را توسعه دهیم چراکه با برگزاری هر چه بهتر و بیشتر برنامه‌های ورزش همگانی می‌توانیم سلامت و نشاط بیشتری را به جامعه هدیه کنیم.

برنامه صبح امروز ورزش همگانی به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در پارک شهید واقع در بوستان مشاهیر برگزار شد و در این برنامه حدود 300 نفر ورزشکار و علاقه‌مندان به ورزش حضور داشتند‌.

انتهای پیام/م

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *