یکشنبه، ۱۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۷

به گزارش خبرنگار مهر،سید ولی موسوی مقتدا ظهر یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان زنجان افزود: ورزش اسکواش در استان زنجان وضعیت…

به گزارش خبرنگار مهر،سید ولی موسوی مقتدا ظهر یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان زنجان افزود: ورزش اسکواش در استان زنجان وضعیت مطلوبی ندارد و در این میان نیاز به اعتبارات مالی است.

وی اظهار داشت: متاسفانه وضعیت ورزش اسکواش در استان زنجان در حال حاضر در وضعیت خیلی بدی به سر می برد بنابراین باید تمهیدات لازم در دستور کار قرار گیرد.

رئیس هیئت اسکواش استان زنجان ، با اشاره به اینکه هیئت اسکواش در استان زنجان برای ساخت سالن نیاز به امکانات سخت افزاری دارد گفت: ما در این راستا منتظر مساعدت مالی از سوی دست اندرکاران در این حوزه هستیم تا این ورزش احیا شود.

موسوی مقتدا تاکید کرد: فدراسیون به ما اعتماد کرده و هیئت را در اختیار ما گذاشته بنابراین ما در قبال این اعتماد با جدیت تلاش می کنیم تا رشته ورزشی اسکواش در استان زنجان مطرح شود.

وی افزود: بحث همگانی کردن اسکواش بسیار مهم است که منشا آن از مهد کودکها شروع می شود که اولین هدف برای شناساندن این رشته ورزشی همگانی کردن آن است.

رئیس هیئت اسکواش استان زنجان با اشاره به اینکه ورزش‌های سپک‌تاکرا و اسکواش 10سال قبل وارد استان زنجان شده‌، گفت: ولی در حال حاضر موقعیت این دو ورزش در استان کاملا متفاوت است.

موسوی مقتدا در ادامه یادآورشد: ایجاد فضای باز (کرت) که با همکاری شهرداری در چند نقطه شهر زنجان از برنامه های ماست و این کرک ها را راه اندازی می کنیم.

وی گفت: ما در استان گام های بلندی را برای توسعه این ورزش در استان خواهیم بر داشت تا در کشور مطرح شویم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.