جمعه، ۰۲ آبان ۹۳ - ۰۱:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهيم زارعي صبح امروز جمعه در مراسم پياده رويي خانواده كه در ناحيه منفصل شهري نايسر سنندج برگزار اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهيم زارعي صبح امروز جمعه در مراسم پياده رويي خانواده كه در ناحيه منفصل شهري نايسر سنندج برگزار اظهار داشت: يكي از بهترين روشها در راستاي مقابله عملي به آسيب هاي اجتماعي در جامعه تقويت فعاليت هاي ورزشي است.

وي با اشاره به اهميت حضور مردم در اين برنامه هاي ورزشي به ويژه در مناطق آسيب پذير بيان كرد: انتظار مي رود كه در راستاي برنامه ريزي هاي صورت گرفته از سوي مديران ادارات و سازمان هاي دولتي شاهد حضور هر چه بهتر در اين گونه برنامه ها باشيم.

فرماندار شهرستان سنندج با بيان اينكه ورزش علاوه بر تاثيرات مثبتي كه بر جامعه در حوزه هاي مختلف مي گذارد، موجب شور و نشاط نيز مي شود، افزود: نه تنها در ايام هفته تربيت بدني بلكه در ساير فصول سال نيز بايد مردم را براي حضور در برنامه هاي ورزشي تشويق و ترغيب كرد.

وي با بيان اينكه تلاش براي توسعه ورزش همگاني در كنار بعد قهرماني آن يكي از نيازهاي لازم و ضروري در استان كردستان به ويژه شهرستان سنندج است، عنوان كرد: تلاش براي جلب مشاركت و حضور مردم با برنامه ريزي بهتر يكي از انتظارات جدي از متوليان و مسئولان حوزه ورزش استان است.

مدير كل ورزش و جوانان استان كردستان نيز در اين مراسم با اشاره به اهميت برگزاري اين برنامه ها و فعاليت هاي ورزشي در استان گفت: توسعه ورزش همگاني يكي از سياست هاي اصلي است و در اين راستا برگزاري همايش هاي پياده رويي در اين بخش مي تواند تاثير خوبي داشته باشد.

حامد جولايي ضمن درخواست از كليه ادارات و سازمان هاي دولتي براي مشاركت در راستاي برگزاري اين گونه برنامه ها، يادآور شد: خوشبختانه در حال حاضر مردم مشاركت خوبي در برنامه هاي ورزشي دارند و انتظار مي رود كه اين روند در سالهاي آينده با جديت هر چه بيشتري دنبال و پيگيري شود.

وي گفت: در ايام هفته تربيت بدني علاوه بر برگزاري مسابقات مختلف ورزشي، فعاليت هاي اين چنين نيز در راستاي توسعه و تقويت ورزش همگاني در شهرستان هاي مختلف استان كردستان برگزار شده است.

همايش پياده رويي خانواده به مصافت دو كيلومتر در ناحيه منفصل شهري نايسر برگزار شد كه طي آن علاوه بر فرماندار سنندج، مدير كل ورزش و جوانان، مدير كل بهزيستي استان، شماري از اعضاي شوراي اسلامي شهر و اقشار مختلف مردم نيز حضور داشتند.

در پايان برگزاري مراسم پياده رويي خانواده كه همزمان با هفته تربيت بدني در سنندج برگزار شد، بيش از 120 جايزه مختلف با قرعه كشي به شركت كنندگان اهدا شد.

همچنين صبح امروز و به مناسبت ايام هفته بازنشستگان، پياده رويي به همين مناسبت از مسير ميدان گاز سنندج به سمت پارك كودك اين شهر برگزار شد.

در اين مراسم نيز كه جمع زيادي از بازنشستگان و خانواده هاي آنها حضور داشتند مردم با پياده رويي اين مسير روز بازنشستگان را گرامي داشتند و در پايان نيز به قيد قرعه به شماري از شركت كنندگان جوايزي به رسم يادبود اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *