سه شنبه، ۰۱ مهر ۹۳ - ۱۰:۳۷

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: فضای ورودی شهرستان کرج ظرفیت تبدیل شدن به نمایشگاه گل و گیاه را ندارد. مسعود کریمی…

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: فضای ورودی شهرستان کرج ظرفیت تبدیل شدن به نمایشگاه گل و گیاه را ندارد.

مسعود کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه البرز، اظهار کرد: فضای ورودی شهرستان کرج به دلیل اینکه کنار اتوبان قرار گرفته قابلیت تبدیل به نمایشگاه گل و گیاه را ندارد و اگر این نمایشگاه در مکان مذکور، احداث شود، ترافیک سنگینی در این محدوده، ایجاد و نظم عمومی این منطقه به هم می ریزد.

وی افزود: مالک اصلی این فضا، وزارت جهاد کشاورزی است، به همین دلیل جهاد کشاورزی استان دخالتی در تعیین تکلیف این زمین ندارد. این فضا 20 سال قبل با هدف تبدیل به نمایشگاه دائمی تجهیزات و ادوات کشاورزی در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفت اما با استانی شدن البرز بنا شد به نمایشگاه دائمی گل و گیاه تبدیل شود اما اجرای این طرح در واقعیت عملیاتی نیست.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی البرز خاطرنشان کرد: 5000 متر فضای مناسبی برای ایجاد نمایشگاه دائمی گل و گیاه نیست و باید فضای بسیار بزرگ‌تری به این امر اختصاص داده شود. رایزنی‌ها و مکاتبات لازم برای تعیین تکلیف این فضا با وزارت جهاد کشاورزی انجام شده و نتیجه نهایی به زودی اعلام می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.