سه شنبه، ۰۶ آبان ۹۳ - ۰۷:۳۱

مدیرکل ستاد بحران استانداری گیلان از خسارت 100 میلیارد تومانی در پی بارش باران در چند روزگذشته خبر داد. افشین عزیزی در گفت‌وگو…

مدیرکل ستاد بحران استانداری گیلان از خسارت 100 میلیارد تومانی در پی بارش باران در چند روزگذشته خبر داد.

افشین عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه گیلان اظهارکرد: بارش بارانی که در چند روز گذشته در شهرهای مختلف استان شاهد بودیم بیش از 100 میلیارد تومان خسارت به استان گیلان وارد کرده است.

وی افزود: در شهرهای آستارا، تالش، لنگرود و لاهیجان شاهد بارش شدید باران بوده‌ایم که آسیب‌ها در این شهرها نسبت به سایر شهرستان‌ها بیشتر بود.

عزیزی با بیان اینکه 500 واحد مسکونی دچار آبگرفتگی شد ادامه‌داد: 25 پل روستایی، 30 کیلومتر راه روستایی و 5 کیلومترراه اصلی لاهیجان به لنگرود و 40 کیلومتر شبکه فاضلاب و تاسیسات آب شرب روستایی در تالش و لنگرود دچار آسیب جدی شد.

مدیرکل ستاد بحران استانداری گیلان گفت: 2600 خانوار در بارندگی شدید متاثر آسیب و خسارت شدند هر چند که ما تلاش کرده‌ایم تا موانع را به صورت اضطراری به حداقل برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: در راستای مقابله با بحران ستاد بحران استانداری گیلان در شش ماهه دوم جلسات مختلفی را با حضور فرمانداران شهرستان‌ها برگزار کرده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *