شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۰۱

 به گزارش مشرق، حجت الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پرونده فساد 400 میلیاردی نفتی اظهار…

 به گزارش مشرق، حجت الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پرونده فساد 400 میلیاردی نفتی اظهار داشت: کمیسیون انرژی به صورت جدی این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان ملت هیچ‌گاه از حقوق مردم کوتاه نخواهد آمد، خاطرنشان کرد: وکلای ملت تمام تلاش خود را برای بازگرداندن حقوق از دست رفته ملت به کار خواهند گرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمایندگان خانه ملت با تمام تخلفات به صورت قاطع برخورد می‌کنند، تصریح کرد: کمیسیون انرژی بنا بر وظیفه ذاتی خود به پرونده فساد 400 میلیاردی نفتی ورود کرده و مسئله را به صورت جدی پیگیری می‌کند.

موسوی‌نژاد اضافه کرد: اعضای کمیسیون انرژی خواستار برخورد قاطع و سریع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی هستند و تمام پرونده‌های مرتبط با این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهند کرد.

وی همچنین از قوه قضائیه خواست تا به صورت جدی پرونده فساد 400 میلیاردی نفتی را پیگیری و تأکید کرد که نمایندگان مجلس مسئولان دستگاه قضا را برای بازگرداندن حقوق ملت یاری خواهند کرد.

 پرونده فساد کلان 400 میلیارد تومانی در یک شرکت نفتی روی میز رئیس قوه قضائیه قرار دارد.

پرونده فساد 400 میلیارد تومانی در یک شرکت نفتی زیرمجموعه صندوق بازنشستگی نفت روی میز رئیس قوه قضائیه قرار گرفته و منابع آگاه از نقش یک مفسد مشهور اقتصادی که به بدهکار 2 هزار میلیارد تومانی نظام بانکی شهره است، در پشت پرده این فساد خبر می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.