جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۰

سخنگوی وزارت کشور عراق گفت که اوضاع در بغداد بسیار خوب و آرام است و زندگی بسیار طبیعی جریان دارد از این رو…

سخنگوی وزارت کشور عراق گفت که اوضاع در بغداد بسیار خوب و آرام است و زندگی بسیار طبیعی جریان دارد از این رو می‌خواهم اعلام کنم بغداد با هیچ خطری رو به رو نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه‌های عراقی، سرلشگر سعد معن سخنگوی وزارت کشور عراق درباره اوضاع کنونی این کشور گفت: ما در حال جنگ هستیم. ارتش عراق در برخی از جبهه‌ها شکست می‌خورد و درجایی دیگر پیروزی‌هایی دارد از این رو ما امروز ضربات مهلکی را به تروریست‌ها وارد کردیم اما نباید هر آنچه در پایگاه اسپایکر روی داد را بزرگ نشان داد.

وی در ادامه گفت: از رسانه‌های خارجی می‌خواهیم تنها نکات منفی را نشان ندهند ما اکنون از مرحله دفاعی خارج شدیم و وارد مرحله هجومی شدیم این مسایل را بیان کنید. تصاویر مربوط به اسپایکر جنگ روانی بوده است.

سخنگوی وزارت کشور عراق همچنین گفت: اوضاع در بغداد بسیار خوب و آرام است و زندگی بسیار طبیعی جریان دارد از این رو می‌خواهم اعلام کنم بغداد با هیچ خطری رو به رو نیست.

وی افزود: عملیات ارتش در فرماندهی بغداد و الانبار و صلاح الدین در حال هماهنگی است و در روزهای آینده که ما اکنون وارد مرحله حمله شدیم آزادی مجدد عراق محقق خواهد شد و تمامی نقاط آن از تروریست‌ها پاکسازی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.