پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۲

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل ازکمیته اطلاع رسانی و وروابط عمومی شورای سیاستگذاری حراست کل استان همدان وی در گردهمایی مسوولان…

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل ازکمیته اطلاع رسانی و وروابط عمومی شورای سیاستگذاری حراست کل استان همدان وی در گردهمایی مسوولان حراست دستگاه های اجرایی استان افزود: نگاه وزارت اطلاعات همان نگاه صیانتی با هدف حفظ آبروی افراد و خانواده ها است.

وی اضافه کرد: همه دستاوردهای فکری و دانش کسب شده وزارت اطلاعات همگی از اندوخته های کشور است که همه آن اندوخته ها اطلاعاتی نبوده بلکه مهمترین آنها توکل و توسل به خداوند متعال و ائمه معصومین (ع) بوده است که موجب پیشرفت در امور اطلاعاتی و صیانت از ارزش ها شده و این مردمی بودن وزارت اطلاعات بوده که وزارت را به اینجا رسانده است.

وی بیان کرد : به همان اندازه که به دانش و اندوخته های وزارت اطلاعات اضافه شده است به همان نسبت به تلاش دشمنان در زمینه های مقابله با نظام اسلامی با بهره گیری از تکنولوژی و ابزار نوین و ایادی داخلی و خارجی آنها در ابعاد مختلف نیز افزوده شده است.

وی به سی سالگی شدن عمر وزارت اطلاعات اشاره کرد و گفت : اقدامات موثری از بدو تشکیل این نهاد ارزشمند انجام شده است و در حال حاضر این نهاد به بالاترین حد نبوغ و بلوغ فکری خود رسیده است.

وی اضافه کرد: حراست ها از مجموعه تشکیلاتی اطلاعاتی جدا نبوده و به عنوان چشمان بیدار اداره کل در دستگاه های دولتی و اجرایی انجام وظیفه و نقش آفرینی می کنند که زحمات ارزشمند آنان قابل تقدیر است.

وی اظهار داشت: با توجه به سخنان اخیر وزیر اطلاعات مشی وزارت اطلاعات حرکت بر مدار مبتنی بر رعایت شرع ، قانون و اخلاق است.

وی افزود: امروزه خصیصه ولایت محوری باید درک شود چراکه وظایف ، اخلاق و استراتژی ما را در ادامه اقداماتمان مشخص می کند.

وی با تاکید بر نگاه حفاظتی و صیانتی تشکیلات اطلاعاتی از مسوولان اضافه کرد: ما نمی خواهیم مچ گیری کنیم و اگر لغزشی نیز وجود دارد ضمن رعایت اقتدار نظام با تذکر موارد را اصلاح کرده و قصد ایجاد سیاهی لشکر برای دشمن را هم نداریم .

مدیر حراست کل استان همدان نیز گفت: مسوولان حراست ضمن رعایت بخشنامه ها و دستورالعمل ها و پرهیز و دخالت در امور کوچک غیرمرتبط با موضوع فعالیت خود موظف هستند در راستای پیشگیری از مفاسد اقتصادی در کارگروه سلامت اداری دستگاه ها حضور فعال و موثری داشته و به صورت فصلی موارد و اقدامات خود را گزارش کند.

ˈاسلامیˈ با اشاره به لزوم استفاده از نیروهای مومن و کارآمد در سایر پست های زیر مجموعه حراست به ضرورت امر کادر سازی تاکید کرد.

7523/551

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.