چهارشنبه، ۰۵ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۳

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت هفته دولت وزیر راه و شهرسازی فردا به یاسوج سفر خواهد کرد. به گزارش…

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت هفته دولت وزیر راه و شهرسازی فردا به یاسوج سفر خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کهگیلویه و بویراحمد، محمد موحد‌پور در جمع خبرنگاران افزود: وزیر راه و شهرسازی فردا ساعت ۱۱:۳۰ وارد یاسوج می‌شود.

وی اظهارکرد: به مناسبت هفته دولت وزیر راه و شهرسازی از برخی از طرح‌های عمرانی و پروژه‌های راه و مسکن کهگیلویه و بویراحمد بازدید به عمل خواهد آورد.

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین خاطرنشان کرد: وزیر ارتباطات امشب در شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد حضور پیدا می‌کند.

موحدپور بیان کرد: امشب وزیر ارتباطات و فناوری با سفر به یاسوج مرکز استان و در شورای اداری استان حضور پیدا می‌کند.

وی ادامه‌داد: وزیر ارتباطات با شرکت در شورای اداری استان بسیاری از مشکلات حوزه مخابرات و ارتباطات را مورد بررسی قرار می‌دهد.

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان‌کرد: وزیر ارتباطات به منظور افتتاح چند پروژه مخابراتی در هفته دولت سفر می‌کند.

موحد‌پور بیان کرد: علاوه بر افتتاح این پروژه‌ها، بررسی مشکلات و مسائل مربوط به حوزه ارتباطات و اطلاعات استان از دیگر اهداف این سفر است.

وی اضافه‌کرد: بازدید از زیرساخت‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد از مهمترین اهداف سفر وزیر ارتباطات به این استان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *