سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۳

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید در سیستان و بلوچستان طی 2 روز آینده خبر داد و گفت:…

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید در سیستان و بلوچستان طی 2 روز آینده خبر داد و گفت: طی امشب ممکن است وزش بادی با سرعت کمتر از 15 متر بر ثانیه در پایتخت داشته باشیم .

احد وظیفه در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان این مطلب افزود: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، تا روز پنجشنبه با گذر امواج کوتاه و کم‌ دامنه‌ از تراز میانی جو بر روی نوار شمالی کشور در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، برای مناطقی از شمال غرب، ارتفاعات زاگرس مرکزی،‌ دامنه‌های البرز و شمال شرق کشور، بارش پراکنده، گاهی وزش باد شدید و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وی، در این مدت نیز در استان سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و در برخی ساعات کاهش دید افقی ادامه خواهد داشت از سوی دیگر در برخی مناطق جنوب غرب و غرب در سه روز آینده گرد و خاک رقیق پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: فرداآسمان پایتخت کمی ابری در بعدازظهر همراه با افزایش ابر، وزش باد و در ارتفاعات بارش پراکنده خواهد بود.  کمینه و بیشینه دما در این روز به 24 و 36 درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.