دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۴

مهرشاد محمودي در خصوص دوپينگش در تيم وزنه‌برداري نوجوانان اظهار داشت: مربيان ما را گول زدند و حسين توکلي بيشتر خواهان اعتماد ما…

مهرشاد محمودي در خصوص دوپينگش در تيم وزنه‌برداري نوجوانان اظهار داشت: مربيان ما را گول زدند و حسين توکلي بيشتر خواهان اعتماد ما بود ولي ما به او اعتماد نکريم و چوبش را خورديم.

به نقل از تسنيم، وي افزود: ما به مربي شهرستاني خود اطمينان کرديم و او اعتماد ما را جلب کرد اما در نهايت اين‌گونه شد که دوپينگ ما مثبت اعلام شود. او از 12 سالگي اين داروها را به ما مي‌داد و ما در جريان اينکه اين داروها دوپينگ است، نبوديم.

دارنده مدال نقره دسته 94 کيلوگرم کشورمان در مسابقات آسيايي خاطرنشان کرد: مربي به ما گفت که به کادرفني تيم ملي نگوييد که چه موادي را تزريق کرده‌ايد و اگر اين موارد را انتقال دهيد کاري مي‌کنيم که از اردوها خط بخوريد. اين مواد قبل از اردوها به ما تزريق شده و حتي وي گفته بود اثر آنها تا زمان اردو از بين مي‌رود.

محمودي عنوان کرد: از آن زمان تاکنون فشار زيادي به من آمده و خانواده‌ام تحت فشار هستند، آن هم در حالي که من و ساير وزنه‌برداران مقصر نبوديم ولي اکنون هرجا سربلند کنيم مردم با اشاره دست ما را نشان مي‌دهند در حالي که نمي‌دانند مقصر اصلي چه کسي است. من از آن زمان تاکنون از ترس از خانه بيرون نرفته‌ام و نمي‌دانم چه جوابي به مردم بدهم.

وي ادامه داد: حاضرم جانم را به خاطر توکلي بدهم و اشتباه بزرگي را که مرتکب شدم، جبران کنم. من حاضرم هر جايي که بگويند عليه مربيان شهرستاني‌ام شهادت بدهم و تنها نگراني اين است که هم اکنون نيز وزنه‌برداران زيادي مثل ما از اين تزريقات استفاده مي‌کنند. من اين موضوع را از ته قلب مي‌گويم و به عنوان شاگرد خطاکار در حق توکلي و حسين رضازاده نامردي کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.