شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعبدالرضا رحمانی فضلیˈ عصر جمعه در بازدید از پایانه مرزی خسروی قصرشیرین اظهار داشت: در این بازدیدها از نزدیک…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعبدالرضا رحمانی فضلیˈ عصر جمعه در بازدید از پایانه مرزی خسروی قصرشیرین اظهار داشت: در این بازدیدها از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن ها قرار گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که در خصوص بازارچه ها و پایانه های مرزی مطرح است، یکپارچه سازی آن ها می باشد که این کار در کرمانشاه به استاندار آن واگذار شده و وی تاکنون اقدامات خوبی را برای ساماندهی آن ها انجام داده است.

رحمانی فضلی یادآور شد: از این پس مقرر شد تا پایانه های مرزی استان کرمانشاه به صورت سه شیفته و بدون تعطیلی به هموطنان ارائه خدمت کنند و شاهد فعالیت شبانه روزی آنان خواهیم بود.

وزیرکشور افزود: برای انجام این مهم نیاز است تا پایانه ها از امکانات اولیه نظیر راه آسفالته، پارکینگ و … برخوردار باشند و برای فراهم ساختن این امکانات لازم است تا برآورد دقیق هزینه ها صورت گیرد تا بتوان از منابع مختلف آن ها را تامین کرد.

وی خاطرنشان کرد: هرچند برای شروع کار و به لحاظ اهمیت پایانه های مرزی ، وزارت کشور به پایانه های مرزی استان کرمانشاه برای رونق هرچه بیشتر آن ها کمک خواهد کرد.

وزیر کشور همچنین در دیدار با برخی پیله وران و تجار بر پیگیری و رفع مشکلات موجود در بازارچه ها و پایانه های مرزی استان کرمانشاه قول مساعد داد.

7458/567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.