دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۳

باشگاه خبرنگاران: وزیری هست که اگر از حقوق ماهیانه‌اش، اقساطی را که باید بدهد، کم کنند، برایش ۲۴۰۰ تومان می‌ماند… پایگاه khamenei.ir نوشت: حضرت…

باشگاه خبرنگاران: وزیری هست که اگر از حقوق ماهیانه‌اش، اقساطی را که باید بدهد، کم کنند، برایش ۲۴۰۰ تومان می‌ماند…

پایگاه khamenei.ir نوشت: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب طی بیاناتی در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت در تاریخ ۱۳۷۰.۶.۳ فرمودند: شاید مردم ما هم هنوز به بطن کارهای برادران مسؤول در دولت، درست واقف نیستند.

 البته یک چیزی شنیده‌اند و یک چیزی می‌دانند، ولی خصوصیاتی را که افراد آشنای با اعضای دولت می‌توانند بدانند و بفهمند، یقیناً مردم بعضی از آنها را نمی‌دانند، بعضی را هم باور نمی‌کنند.

 مثلاً اگر به مردم گفته شود که در بین وزرای جناب آقای هاشمی – بنابر آنچه که مسموع بنده است – وزیری هست که اگر از حقوق ماهیانه‌اش، اقساطی را که باید بدهد، کم کنند، برایش ۲۴۰۰ تومان می‌ماند، آیا واقعاً این را تصور می‌کنند که در کارگزاران یک دولت – کسانی که بیت‌المال و امکانات در اختیار اینهاست – کسانی پیدا می‌شوند که این‌طور زندگی و این‌گونه صرف و خرج می‌کنند؟

اینها چیزهای باارزشی است، و ما خدا را بر داشتن شماها شکر می‌گزاریم و از خدا می‌خواهیم که شما را در راه خیر و صلاح و سداد، همواره موفق بدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.