یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این بازدید نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، فرماندار…

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این بازدید نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، فرماندار و امام جمعه سردشت و شماری از مسوولان این شهرستان نیز حضور داشتند.

سیدحسن قاضی زاده هاشمی در این بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان از جمله سی سی یو، آی سی یو، اورژانس، بخش کودکان و بخش داخلی این بیمارستان دیدن کرده و در گفت و گو با مسوولان و کادر این بیمارستان با مشکلات آنها از نزدیک آشنا شد.

وی همچنین در بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان ضمن آگاهی یافتن از کمبودهای موجود این بیمارستان از نظر پرسنلی و تجهیزات پزشکی از چند تن از بیماران بستری شده در این بیمارستان نیز عیادت کرده و با مشکلات آنها آشنا شد.

قاضی زاده در گفت و گو با بیماران و همراهان آنها از نحوه اجرای طرح تحول نظام سلامت در این بیمارستان نیز جویا شد که با رضایت آنها همراه بود.

بیمارستان امام خمینی شهرستان مرزی سردشت دارای 110 تخت می باشد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور شرکت در آیین گرامیداشت سالروز بمباران شیمیایی سردشت به این شهرستان مرزی سفر کرده است.

این شهرستان با 111 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و هم مرز با کشور عراق واقع شده است.

584/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.