یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، این استخر سرپوشیده که با نام شهدای شیمیایی سردشت نامگذاری شده است با زیربنای یک هزار و 500 مترمربع…

به گزارش خبرنگار ایرنا، این استخر سرپوشیده که با نام شهدای شیمیایی سردشت نامگذاری شده است با زیربنای یک هزار و 500 مترمربع توسط اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی احداث شده است.

برای احداث این استخر که ظرف مدت شش سال احداث شده است در مجموع بیش از 19 میلیارد و 600 میلیون ریال از اعتبارات عمرانی شهرستان سردشت هزینه شده است.

این استخر سرپوشیده که ویژه استفاده جانبازان و معلولان طراحی و احداث شده است شامل امکاناتی چون سرویس های معلولین، کفش کن، رختکن، دوش، جکوزی، سونای خشک، حوض آب سرد، سونای بخار، بوفه، اتاق اداری و استخری با ابعاد 120 مترمربع می باشد.

در آیین بهره برداری از این طرح ورزشی نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، فرماندهان سپاه شهدا و نیروی انتظامی آذربایجان غربی، فرماندار و امام جمعه سردشت و شماری از مدیران کل دیگر دستگاه های اجرایی استان و مدیران این شهرستان حضور داشتند.

وزیر بهداشت به منظور شرکت در آیین گرامیداشت سالروز بمباران شیمیایی شهرستان مرزی سردشت و بازدید از چند طرح عمرانی به این شهرستان سفر کرده است.

شهرستان مرزی سردشت با 111 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و 215 کیلومتری مرکز استان واقع شده است.

7506/584/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.