جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۱

به گزارش خبرنگار ایرنا وزیر دفاع کشورمان به دعوت رسمی ژنرال سرگئی شایگو وزیر دفاع فدراسیون روسیه به این کشور سفر کرده است….

به گزارش خبرنگار ایرنا وزیر دفاع کشورمان به دعوت رسمی ژنرال سرگئی شایگو وزیر دفاع فدراسیون روسیه به این کشور سفر کرده است.

سردار دهقان با حضور در نشست امنیت بین المللی و ایراد سخنرانی دیدگاه ها و مواضع جمهوری اسلامی ایران پیرامون امنیت بین المللی و موضوعات مرتبط با آن را تشریح خواهد کرد.

سومین نشست بررسی مسائل امنیت بین المللی قرار است روزهای دوم و سوم خرداد ماه (روزهای جمعه و شنبه هفته آینده) با حضور نمایندگان بیش از 50 کشور و سازمان منطقه ای و بین المللی در شهر مسکو پایتخت روسیه برگزار شود.

بررسی آخرین تحولات خاورمیانه و شمال آفریقا و انقلاب های رنگین از موضوعات اصلی اجلاس بین المللی امنیتی مسکو است و علاوه بر آن تحولات اوکراین و گسترش سپر موشکی ضد روسی آمریکا در اروپا نیز در این اجلاس بررسی خواهد شد.

وزیر دفاع کشورمان در حاشیه این نشست بین المللی با همتایان خود از کشورهای روسیه ، جمهوری آذربایجان ، پاکستان و ارمنستان نیز درباره گسترش همکاری های دو جانبه بویژه همکاری های دفاعی و امنیتی رایزنی خواهد کرد.

اروپام/2242**۵۱۸ ** 1552

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *