دوشنبه، ۲۴ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۳

مسوول روابط‌عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان، از سفر یک‌روزه وزیر راه و شهرسازی به زنجان خبر داد. “سید اکبر احمدی” در گفت‌وگو…

مسوول روابط‌عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان، از سفر یک‌روزه وزیر راه و شهرسازی به زنجان خبر داد.

“سید اکبر احمدی” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی، فردا (25 شهریورماه) برای بازدید از چند طرح و همچنین افتتاح چند پروژه حوزه راه و مسکن به زنجان سفر می‌کند، افزود: این سفر یک‌روزه بوده و ساعت 16 فردا به اتمام خواهد رسید.

وی در خصوص اهم برنامه‌هایی که قرار است فردا با حضور “عباس احمدآخوندی” به اجرا گذاشته شود، تصریح کرد: بازدید از ایستگاه راه‌آهن، اولین برنامه سفر یک‌روزه وزیر راه و شهرسازی به زنجان خواهد بود که این برنامه رأس ساعت 9:30 و بعد از مراسم استقبال به انجام خواهد رسید.

این مسوول ادامه داد: افتتاح روکش‌های آسفالتی استان زنجان نیز در دستور کار برنامه‌های فردا قرار دارد که برای نمونه، روکش آسفالت عوارضی آزادراه زنجان قزوین در ساعت 10:30 افتتاح می‌شود. همچنین بازدید از پروژه 1170 واحدی مهر پونک، بلافاصله بعد از افتتاح روکش آسفالتی عوارضی آزادراه زنجان قزوین جزو برنامه‌های در نظر گرفته شده است.

احمدی با یادآوری اینکه وزیر راه و شهرسازی در ادامه حضور خود در زنجان دو نشست را نیز در دستور کار سفر خود دارد، اظهار کرد: اولین نشست مربوط به اصناف حمل و نقل و مسکن و دانشگاهیان و دومین نشست نیز مربوط به نشست استانی مدیران شورای مسکن و حمل و نقل خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: آخرین برنامه احمدآخوندی در زنجان، آغاز عملیات اجرایی پروژه بزرگ سبزه‌میدان خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.