سه شنبه، ۰۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۴۴

به گزارش ایرنا، ˈعلی ربیعیˈ روز سه شنبه در آیین تجلیل از مقام شامخ 14 هزار شهید والامقام جامعه کارگری، افزود: در صورتی…

به گزارش ایرنا، ˈعلی ربیعیˈ روز سه شنبه در آیین تجلیل از مقام شامخ 14 هزار شهید والامقام جامعه کارگری، افزود: در صورتی اقتصادمان مقاومتی خواهد شد که بسیج با پاکدستی، ایجاد امنیت کسب و کار، خلق روحیه همکاری و تعاون، زمینه کار و تلاش را در حیطه مأموریت های ذاتی خود فراهم آورد.

وی تاکید کرد: ایجاد فضای آرام در جامعه و افزودن امید برای آینده ای بهتر از وظایف مهم برای همه بویژه بسیجیان است .

ربیعی نامگذاری روزی بعنوان بسیج کارگری را نوعی نمادسازی دانست و اظهار کرد: بسیج، جویبار زلال تفکر عاشقانه امام و چشمه سار جوشان محبت و عشق به کردگار است.

وی با تاکید بر این که در بسیج، ایمان، آگاهی، شور و شعور در اخلاق با یکدیگر پیوند می خورند، اظهار کرد: امروز باید بسیج بیش از هر زمان دیگری حافظ امنیت فردی، جمعی و عامل به اخلاق باشد.

ربیعی ادامه داد: بسیج باید موتور حرکت پیشرفت و حرکت جمعی باشد، چرا که امروز به کار و تلاش خستگی ناپذیر و نوآوری و خلاقیت نیاز داریم .

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی حمایت ازبرنامه های اقتصادی دولت، ایجاد فضای آرام در جامعه، پیشگیری از تنش و افزودن بر امید مردم برای آینده بهتر و افزایش انسجام و همدلی و کمک به اعتماد عمومی را وظیفه همگان بویژه بسیجیان دانست.

ربیعی تاکید کرد: باید آگاه باشیم برخی در داخل و خارج به دنبال ناامید کردن مردم هستند و ما نباید به بستر چنین حرکتهایی اجازه شکل دهی دهیم.

وی با تاکید بر اینکه به تحول اقتصادی نیاز داریم یادآور شد: پیش نیاز چنین تحولی تغییر فرهنگ است و باید تولید محوری در جامعه به یک ارزش تبدیل شود و با عزم ملی و با حرکت بسیجی باید در این زمینه حرکت کنیم .

آیین تجلیل از مقام شامخ 14 هزار شهید گرانقدر جامعه کارگری و گرامیداشت روز بسیج کارگری با حضور مسوولان و 2 هزار بسیجی کارگر در سالن همایش شرکت ساپکو برگزار شد.

تهرام/519/1109

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *