پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۷

به گزارش خبرنگار مهر، طاهر رستمی گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ساعت 18 عصر جمعه 23 خردادماه برای شرکت در چندین جلسه…

به گزارش خبرنگار مهر، طاهر رستمی گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ساعت 18 عصر جمعه 23 خردادماه برای شرکت در چندین جلسه اداری، وارد فرودگاه بجنورد می شود.

وی افزود: شرکت در جلسه شورای اداری استان، جلسه شورای تامین و جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از مهمترین برنامه های پیش بینی شده سفر وزیر کشور به خراسان شمالی است.

رستمی همچنین دیدار وزیر کشور با آیت الله مهمانواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری و شرکت در برنامه زنده تلویزیونی شبکه استانی اترک راس ساعت 21 و 30 دقیقه جمعه شب را از دیگر برنامه های سفر وزیرکشور به استان عنوان کرد.

 وی همچنین گفت: مهندس خندان دل، معاون هماهنگی امور عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با شهرداران و روسای شورای شهر و شهرستان های این استان ساعت 11:15 روز شنبه  جلسه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از حضور عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم تودیع و معارفه استاندار دولت تدبیر و امید در خراسان شمالی این اولین سفر رسمی وی به خراسان شمالی محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.