پنجشنبه، ۲۵ آبان ۹۶ - ۱۲:۰۲
وسایل نقلیه

وسایل نقلیه عجیب‌ و متنوع که برای حمل و نقل از آنها استفاده می شود در حالی این روزها مورد توجه کاربران شبکه…

وسایل نقلیه عجیب‌ و متنوع که برای حمل و نقل از آنها استفاده می شود در حالی این روزها مورد توجه کاربران شبکه های اجماعی قرار گرفته است که ظاهر این وسایل نقلیه عجیب‌ برخلاف سایر خودروهای معمولی است. این وسایل نقلیه عجیب غریب حاصل اندیشه کسانی است که دوست دارند به رویاهایشان جامه عمل بپوشانند. برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر در ادامه با میهن پست همراه شوید.

بنابراین حمل و نقل در عصر حاضر به مفهوم استفاده از وسیله نقلیه است و این وسایل نقلیه برخی اوقات می توانند ظاهرشان ، آنگونه که بصورت سنتی در خاطرمان نقش بسته، نباشد‌.

به تصاویر وسایل نقلیه عجیب‌ زیر نگاه کنید تا تصویر جدیدی از حمل و نقل مدرن در ذهن‌ تان شکل بگیرد. چرا که این تصاویر نشان می دهد مردم تا چه اندازه به وسیله نقلیه خود اهمیت می دهند آن ها دوست دارند بسیاری از وسایلی را که در خواب سوار شده اند و یا این که ایده ساختشان را در دنیای واقعی نیز به اجرا بگذارند.

برخی از این وسایل نقلیه عجیب که سازندگان آن برای حمل و نقل از آن ها استفاده می کنندتک سرنشین هستند و برخی دیگر نیز دو نفره و تعدادی از آن ها هم برای استفاده چند نفره طراحی شده اند.

با این حال تکنولوژی و ذوق هنری هم در تمامی این وسایل نقلیه عجیب‌ حرف اول را می زد . بسیاری از سازندگان این خودرو ها سعی کرده اند تا جای ممکن وسیله نقلیه ای بساند که کمترین آسیب را به محیط زیست خواهد زد . ساخت خودرو با پوشش سلول های خورشیدی و یا ساخت دوچرخه چند نفره یکی از همین خلاقیت ها محسوب می شود .

با هم در میهن پست تصاویری از وسایل نقلیه عجیب‌ و متنوع را تماشا می کنیم.

 

9 دیدگاه برای “وسایل نقلیه عجیب‌ و جالبی که برای حمل و نقل از آنها استفاده می شود”

 1. ياسمين گفت:

  خیلی جالب بود 😄

 2. خيري گفت:

  خودروی دو نفره عالیه

 3. ميثم گفت:

  خودرو با میز بلیاد 😐😐

 4. فري گفت:

  فقط موتورا

 5. كيارش گفت:

  عجب ماشینایی

 6. شادي گفت:

  استاندارد نیستن هیچ کدوم

 7. بهرام گفت:

  با این وسایل واقعا راه میرن تو سطح شهر😐

 8. مهران گفت:

  چند چرخه هیجان داره

  1. نيما گفت:

   مثل شهربازی میمونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.