سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۷

این شهید والا مقام در فرازی از وصیت نامه اش آورده است که ˈ بر خواهرانم واجب است که حجاب خود را حفظ…

این شهید والا مقام در فرازی از وصیت نامه اش آورده است که ˈ بر خواهرانم واجب است که حجاب خود را حفظ کنند و بدانید که حجابشان کوبنده ترازخون سرخ من است.ˈ

شهید حسینی خطاب به خواهران دینی خود گفته است:سرخی خونم را نزد سیاهی چادرت به امانت می گذارم، پس امانتدار خوبی باش، حجاب تنها یک پوشش نیست پشتوانه یک فرهنگ است که شهدا و ایثارگران به آن افتخار می کنند.

این شهید 19 ساله با وسعت دید باز در این وصیت نامه الهام بخش تاکید کرده است : ˈخواهران بزرگوارم، رعایت حجاب اسلامی و برمبنای الگو دینی را از فاطمه زهرا (س) بیاموزید و هیچگاه عفت وآبروی خود را در تاراج نگاه نامحرمان قرار ندهید.ˈ

دید گاه این شهید بلند مرتبه از نیازهای زیربنایی و از ابزار مهم جنگ نرم در فضای کنونی جامعه است که زنان آزاداندیش باید با عمل به آن ادامه دهنده راهش باشند.

در بندهای دیگری از وصیت نامه شهید حسینی همچنین آمده است: ای امت حزب الله، مبادا روزی امام عزیز را مانند مردم کوفه تنها بگذارید و دست از اسلام و امام بردارید.

پشتیبان روحانیون عزیز باشید که به گفته امام عزیزمان اگر روحانیون نبودند ما الان اطلاعی از اسلام نداشتیم .

مبادا شیطان گولتان بزند و امام را تنها بگذارید، به خدا قدراین نعمت الهی واین رهبرعزیز ویاران با وفای او را بدانید که شب و روز برای این مملکت زحمت می کشند.

توصیه این شهید به دوستان و آشنایان در این وصیت نامه این است که رهرو واقعی دین اسلام باشند و با عقیده و رفتار خود نگذارند که اهداف والای شهیدان خدشه دار شود.

شهید علی حسینی ضمن ارادت به مادرش می گوید: مادر جان امیدوارم که مرا عفو کنی زیرا نتوانستم زحمت شما را جبران کنم، می دانم که داغ فرزند برای مادر خیلی سخت است ولی من از شما انتظار دارم که برایم هیچ گریه نکنید و چون حضرت زینب (س) با صبر و بردباری و تحمل مشکلات راهم را ادامه دهید تا منافقان و دشمنان دلسرد شوند.

مادرجان حلالم کن، قدم برداشتم ورفتم، داغ رفتنم تو را بسی ناگوار و ناخوشایند خواهد بود اما بدان که اگر می ماندم و زندگی می کردم دنیایی از ننگ و ذلت را باید بر دوش می کشیدم.

در قسمت دیگری ازاین وصیت نامه، شهید حسینی پدرش را خطاب قرارداده و آورده است: پدر جان نمی دانم با چه زبانی از شما قدردانی کنم چون من خود می دانم که با چه زحمتی به این سن و سال رسیدم، اما هجرت در راه خدا وظیفه است و امیدوارم مرا حلال کنی.

پدرجان صبور و پردل باش و آرزویم این است که با برادرانم دنباله رو راه من باشید و سلاح از دست رفته ام را به دست گیرند و گوش به فرمان رهبراز کیان کشور و آرمانهای انقلاب دفاع کنید.

شهید ˈعلی حسینیˈ در سال 1346 در شهرستان محلات متولد شد و در سن 19 سالگی در عملیات کربلای یک در منطقه مهران به دیدار حق شتافت.

شهرستان محلات در جنوب استان مرکزی با 53هزار نفر جمعیت 330 شهید،560 جانباز و 61 آزاده سرافرتقدیم انقلاب اسلامی کرده است.ک/4

2482/555/560/

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.