پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۷:۵۰

یکی از دامادهای آیت الله مهدوی کنی با ابراز تاسف از وضعیت نامساعد آیت الله مهدوی کنی افزود: از شب گذشته تاکنون تغییر…

یکی از دامادهای آیت الله مهدوی کنی با ابراز تاسف از وضعیت نامساعد آیت الله مهدوی کنی افزود: از شب گذشته تاکنون تغییر خاصی در روند بهبودی ایشان مشاهده نشده است و مردم برای این عالم وارسته دعا کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا مستقر در بیمارستان بهمن تهران، سید مصطفی میرلوحی دقایقی قبل در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: آیت الله مهدوی کنی همچنان در کما به سر می برند اما روند خاصی در حالت آیت الله مهدوی کنی مشاهده نشده است

وی با بیان اینکه تیم پزشکی بیمارستان تلاش فراوانی تاکنون انجام داده اند، افزود: لطف خداوند متعال و دعای خیر ملت شریف ایران می تواند اثراتی در روند بهبودی آیت الله مهدوی کنی داشته باشد و تیم پزشکی هم تمام تلاش خود را به کار برده است تا در بهبودی سلامت آیت الله مهدوی کنی اقداماتی انجام دهد.

وی اضافه کرد: آیت الله مهدوی کنی از استوانه های مهم نظام جمهوری اسلامی ایران است و در این ماه شعبان از ملت شریف ایران می خواهیم تا برای این عالم بزرگ دست به دعا بردارند.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین ابوترابی فرد نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی و علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی نیز امروز با حضور در بیمارستان بهمن از آیت الله مهدوی کنی عیادت کردند.

ایت الله مهدوی کنی عصر روز گذشته به دنبال عارضه قلبی به بیمارستان منتقل شد.

از روز گذشته شماری از مقام های کشور و لشکری از ایشان عیادت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.