سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۰

ماموران امنیتی رژیم صهیونیستی تمامی ورودی‌ها و خروجی‌ها به شهر الخلیل را بستند. به گزارش فارس به نقل از بی‌بی‌سی،شاهدان عینی اعلام کردند…

ماموران امنیتی رژیم صهیونیستی تمامی ورودی‌ها و خروجی‌ها به شهر الخلیل را بستند.

به گزارش فارس به نقل از بی‌بی‌سی،شاهدان عینی اعلام کردند که ماموران امنیتی رژیم صهیونیستی تمامی ورودی‌ها و خروجی‌ها به شهر الخلیل را بستند.

سخنگوی ارتش اسرائیل ساعتی قبل اعلام کرد که سه جسد پیدا شده در یک گودال در نزدیکی شهر الخلیل، متعلق به سه شهرک‌نشینی است که یک ماه قبل در کرانه باختری مفقود شده بودند.

حدود یک ماه قبل رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند که سه شهرک نشین در کرانه باختری ربوده شده‌اند و بلافاصله انگشت اتهام خمد را به سوی حماس نشانه رفتند.

صهیونیست‌ها به بهانه جستجو برای یافتن این سه نوجوان که برخی منابع مدعی بودند آنها نظامی هستند، 1500 خانه فلسطینی را در کرانه باختری تفتیش کردند و 500 نفر را در همین زمینه دستگیر کردند.

اغلب افراد دستگیر شده همان زندانیان فلسطینی بودند که در ماجرای گلعاد شالیت آزاد شده بودند ولی بار دیگر به بهانه ربوده شدن این سه شهرک نشین آنها را دستگیر کرد.

در تفتیش‌های صهیونیست‌ها در کرانه باختری 5 فلسطینی نیز شهید شدند و هر شب ارتش اسرائیل غزه را هدف قرار می دهد که در این حملات دستکم سه نفر از جمله دو کودک کشته شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.