یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۳

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت ساخت واحدهای مسکونی مهر استان زیاد مطلوب نیست. ناصرکاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری…

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت ساخت واحدهای مسکونی مهر استان زیاد مطلوب نیست.

ناصرکاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان‌وبلوچستان، افزود: مشکلات این واحد هر چه سریع‌تر باید برطرف شود.

کاشانی اظهار کرد: احداث کاربری‌های مسجد، بهداشت، آب و برق باید هماهنگ با ساخت این واحدها پیش رود.

وی تصریح کرد: واحدهای مسکونی مهر استان باید در زمان مقرر به متقاضیان تحویل شود.

کاشانی در ادامه تاکید کرد: موانع بانکی متقاضیان مسکن مهر باید هرچه سریع‌تر برطرف شود.

وی در ادامه به روند توسعه یافتگی استان اشاره و اظهار کرد: مدیریت باید به گونه‌ای باشد که توسعه یافتگی استان متناسب با مقتضیات فرهنگی، جغرافیایی و تاریخی استان و متکی بر اصول اخلاقی و ارزش‌های اسلامی و استفاده از نخبگان و شایستگان اقوام و مذاهب این سامان باشد.

نماینده مردم زاهدان اظهار کرد: در صورتی که برنامه‌ریزی عملی برای اشتغال‌زایی توسعه مراکز فرهنگی ورزشی و آموزشی انجام نشود آثار زیانباری بر چهره استان خواهد گذاشت.

کاشانی خاطرنشان کرد: احداث بازارچه‌های مرزی و احیاء شهرک‌های صنعتی، حمایت از بخش خصوصی و تقویت منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار، احداث صنایع تبدیلی و وابسته به بخش کشاورزی و توجه جدی به روستا و تدوین برنامه جهت ایجاد صنعت توریست می‌تواند استان را از یک استان عقب‌افتاده به یکی از توسعه یافته‌ترین استان‌های کشور مبدل سازد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.