شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۰

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی خضری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته کرج با بیان این مطلب…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی خضری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته کرج با بیان این مطلب اظهار داشت: در هر زمینه ای نباید اتکا به مردم را فراموش کرد و در حال حاضر نباید در مقابل ناهنجاری ها کوتاه آمد.

خضری در ادامه تاکید کرد: کشورهای استکباری در همه زمینه ها نقشه هایشان نقش بر آب شده است و دشمنان ایران اسلامی در حال حاضر به دنبال مطرح کردن بحث عدم رعایت حقوق بشر در ایران هستند به همین منظور مسئولان نباید از فشار دشمنان هراسی به دل راه دهند و باید مطابق سالهای گذشته براساس نظرات ولی فقیه عمل کنند.

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان البرز اعلام کرد: همت و مجاهدت رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست جمهوری اسلامی در مقابل همه توطئه های دشمنان ایستادگی کرده است و با همدلی بیش از پیش مسئولان بر پایداری نظام اسلامی روز به روز افزوده خواهد شد.

کانون استکبار پس از فتح خرمشهر لرزید

خضری در ادامه توضیح داد: پایبندی مردم به نظام جمهوری اسلامی و رهبری بی نظیر امام خمینی (ره) در حال حاضر موجب عزت اسلام و شیعه و الگویی برای مسلمانان جهان شده است از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

وی گفت: وحدت یکی از عوامل موفقیت های نظام اسلامی است و باید مسئولان به این امر توجه ویژه ای داشته باشند تا در مقابل هجمه های دشمنان بتوانند با بهترین راهکار مقابله کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: کانون استکبار پس از رشادت های رزمندگان اسلام در سوم خرداد 1391 و آزاد سازی خرمشهر به لرزه درآمد و همه جهانیان را حیرت زده کرد.

خضری در پایان اظهار داشت: در حال حاضر دشمنان ایران اسلامی در وحشت به سر می برند و از پیشرفت های ملت ایران نگران هستند از این رو مسئولان باید با هوشیاری توطئه های دشمنان را شناسایی کنند و بهترین راهکارها را اتخاذ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.