دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۶

در اولین روز از هفته دولت وعده خوش استاندار خوزستان عملی شد و خودروهای پلاک اروند مجازند در تمامی استان خوزستان تردد کنند….

در اولین روز از هفته دولت وعده خوش استاندار خوزستان عملی شد و خودروهای پلاک اروند مجازند در تمامی استان خوزستان تردد کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه‌خوزستان- عبدالحسن مقتدایی اعلام کرد: با تصمیمی که گرفته شد به خودروهای پلاک اروند اجازه داده شد در تمام شهرهای استان خوزستان تردد کنند.

وی افزود: منطقه آزاد اروند متعلق به کل استان خوزستان است و مزایای آن هم باید به تمام شهروندان خوزستانی برسد؛ به همین دلیل به عنوان نماینده دولت در استان وعده خوش دولت به مردم خوزستان را عملیاتی کردم.

استاندار خوزستان همچنین اعلام کرد: طرح‌هایی برای نقاط مختلف استان خوزستان در دست اجراست که آثار این طرح ها تا پایان امسال و سال آینده برای مردم این استان نمایان خواهد شد.

پیش از این خودروهای پلاک اروند که مربوط به این منطقه است، تنها در محدوده 120 کیلومتری شهرستان خرمشهر مجاز به تردد بودند و بسیاری از شهروندان از سایر نقاط استان از این مزایا بی‌بهره بودند.

پیشتر استاندار خوزستان اعلام کرده بود که در هفته دولت خبر خوشحال‌کننده‌ای را به مردم استان خواهد داد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.