چهارشنبه، ۲۵ تیر ۹۳ - ۱۰:۲۴

سلامت نیوز: البته موضوع به اين جا ختم نمي شود چرا كه كرم رضا پيريايي استاندار وقت قم هم در ارديبهشت ماه سال…

سلامت نیوز: البته موضوع به اين جا ختم نمي شود چرا كه كرم رضا پيريايي استاندار وقت قم هم در ارديبهشت ماه سال گذشته اظهار اميدواري كرده بود كه طرح فوق تا پايان دولت دهم به بهره برداري برسد.
با وجود صدها كشته و زخمي در محور قم جعفريه اما گويا مسئولان وزارت راه و استانداري قم هنوز منتظرند تا آمارهاي كشته هاي اين محور بيشتر شود تا آنان نسبت به تكميل پروژه دوبانده كردن محور مذكور عزم خود را جزم كنند.

به گزارش سلامت نیوز به نق از عصر خبر، ارتباط جاده اي شهر قم به ساوه از طريق 2 راه است كه يكي از طريق بزرگراه سلفچگان(راه اصلي) و يك راه ديگر نيز جاده قم جعفريه(راه فرعي) است كه به دليل اختلاف حدود 50 كيلومتري اين دو مسير راه فرعي بيشتر مورد استقبال رانندگان قرار مي گيرد اين در حالي است كه با وجود آغاز عمليات اجرايي دو بانده كردن محور قم جعفريه كه در خرداد سال 1390 و با حضور مسئولان وزارت راه اانجام شد اما اين كلنگ زني تا كنون نتوانسته است مانع از كشته شدن مكرر افراد در حوادث رانندگي محور فوق شود.

با وجودي كه رئيس پليس راه استان قم محور قم جعفريه را پرتصادف ترين و پرحادثه ترين محور استان مي داند و در حالي كه كشته هاي اين محور همچنان رو به افزايش است اما معاون راهداري اداره كل راه و شهر سازي استان قم احداث محور دو بانده اين جاده را داراي مشكل مالي مي داند اين در حالي است كه موسي پور استاندار وقت قم در ارديبهشت ماه سال 91 از پايان پروژه دو بانده كردن جاده قم جعفريه تا پايان نيمه اول سال 91 خبر داده بود.

البته موضوع به اين جا ختم نمي شود چرا كه كرم رضا پيريايي استاندار وقت قم هم در ارديبهشت ماه سال گذشته اظهار اميدواري كرده بود كه طرح فوق تا پايان دولت دهم به بهره برداري برسد.

به هر حال بايد ديد تدبير دولتمردان به خصوص وزير راه و استاندار قم مي تواند جاده اي كه به گفته شهروندان قمي به جاده مرگ شهرت دارد را از جاده اي كه افراد را به كام مرگ مي كشد به جاده اي ايمن مبدل سازد يا خير؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *