چهارشنبه، ۰۹ مهر ۹۳ - ۰۳:۲۰

رئیس انجمن هموفیلی استان البرز گفت: با آغاز سال جدید تحصیلی 120 بسته کامل نوشت‌ افزار بین دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند این انجمن…

رئیس انجمن هموفیلی استان البرز گفت: با آغاز سال جدید تحصیلی 120 بسته کامل نوشت‌ افزار بین دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند این انجمن توزیع شد.

سینا منبع‌جود، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، اظهار کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید انجمن هموفیلی استان البرز با هدف شاداب‌ سازی و ایجاد روحیه در میان دانش‌ آموزان و دانشجویان این انجمن اقدام به برگزاری جشن تقدیر از افرادی نمود که سال گذشته در مقاطع مختلف تحصیلی موفق و ممتاز شده بودند.

وی افزود: در حال حاضر 50 نفر از اعضای این انجمن را دانش‌ آموزان و دانشجویانی تشکیل می‌دهند که علی‌رغم تحمل درد و مشکلات بیماری با تمام توان در مسیر علم اندوزی و اخذ مدارج بالای علمی تلاش می‌کنند.

منبع‌جود خاطرنشان کرد: ذوق فراگیری علم و اشتیاق به تحصیل در این افراد باعث شده درد و بیماری جسمی در مقابل اراده آنان ناتوان شود.

وی ادامه داد: بدون شک اگر حمایت‌های لازم از این 50 دانش‌ آموز ممتاز این انجمن صورت بگیرد در آینده‌ای نزدیک شاهد افزایش تعداد نخبه‌های علمی استان خواهیم بود.

این مسئول افزود: دانش‌ آموزان و دانشجویان برتر انجمن هموفیلی استان بیش از حمایت مادی مسئولین به حمایت‌های معنوی آنان نیاز دارند و با تمام وجود می‌خواهند که استعداد واقعی آنان نادیده گرفته نشود و مسئولین توانمندی‌های آنان را باور کنند.

رئیس انجمن هموفیلی استان البرز ابراز کرد: در جشن تقدیری که از دانش‌آموزان ممتاز این انجمن برگزار شد، تعداد 120 بسته نوشت افزار میان محصلان و دانشجویان نیازمند این انجمن توزیع شد تا آنان با دست پر به استقبال از فصل مدرسه‌ها بروند.

وی در پایان صحبت‌های خود از خیرین و کسانی که همواره در کنار اعضای این انجمن حضور داشته و با کمک‌های کوچک و بزرگ خود مسیر دستیابی به اهداف انجمن را هموار کرده‌اند، قدردانی کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.