یکشنبه، ۱۶ شهریور ۹۳ - ۰۷:۲۴

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان از وقوع یک زمین لرزه به بزرگی 4.5 (ریشتر) در مقیاس امواج درونی زمین در شهر امیریه از…

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان از وقوع یک زمین لرزه به بزرگی 4.5 (ریشتر) در مقیاس امواج درونی زمین در شهر امیریه از توابع شهرستان شاهرود خبر داد.

«احمد طاهری» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه‌ی سمنان، با اعلام این خبر افزود: این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین و در طول جغرافیایی 54.798 و عرض جغرافیایی 36.674 روی داده است.

وی با بیان اینکه از بامداد امروز تاکنون 4 زمین لرزه در این منطقه احساس شده است، ادامه داد: این زمین لرزه در ساعت 12 و 42 دقیقه و 53 ثانیه به وقوع پیوست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان، گفت: ساعت 10 و 28دقیقه و 55 ثانیه نیز زمین لرزه دیگری به بزرگی 2.9 ریشتر در این شهر به وقوع پیوسته بود.

وی ادامه داد: هم‌چنین پیش از این در حوالی ساعت 2 بامداد امروز نیز دو زمین لرزه دیگر به بزرگی3.1 و 2.4 در امیریه شاهرود احساس شده است.

«احمد طاهری» از اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقه‌ی امیرآباد خبر داد و گفت: تاکنون گزارشی از خسارت‌های احتمالی دریافت نشده است.

به گزارش ایسنا، هم‌چنین امروز چهار زمین لرزه در شهر مجن از توابع شهرستان شاهرود که بزرگترین آنها 4.7 ریشتر گزارش شده، روی داده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *